Πρόθεση...αγοράς

Ποιά κονσόλα ΘΑ αγοράζατε με τις τρέχουσες εξελίξεις?


  • Total voters
    18

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Ψήφισα 360 γιατί, απλά υπάρχει, είναι εδώ και όποιος θέλει το αγοράζει τώρα... όλα τα άλλα ΘΑ έρθουν. Ιδίως το PS3 το πάει από αναβολή σε αναβολή και από κουτσούρεμα δυνατοτήτων σε κουτσούρεμα... Κρίμα...
Ένας άλλος λόγος που συμπάθησα το 360 είναι ότι βγήκε στην ώρα του, η Microsoft δεν πούλαγε φούμαρα όπως η Sony (για παιχνίδια 1080p native, video in, demo που ήταν prerendered και ουδεμία σχέση δεν έχουν με την πραγματικότητα...
Του χρόνου στις γιορτές, αν έχει βγει το PS3, το XBOX θα κοστίζει τα μισά χρήματα, θα έχει ξεπεράσει την πρώτη γενιά παιχνιδιών και θα περνάει σε πιο ώριμη φάση, θα έχει και περιφεριεακά, το Live θα λειτουργεί χρόνια απροβλημάτιστα... Νομίζω ότι οι όροι του παιχνιδιού PS2-XBOX έχουν αντιστραφεί...
 


Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Ψηφισα xbox 360 γιατι
α)Ειμαι περισσοτερο αντιSony-ακιας απο οτι αντιBill-ικος(για μενα, η χειροτερη μονοπωλιακη πολιτικη πολυεθνικης σε βαρος καταναλωτων)
β)Γιατι αν mod-αριστει το 360 οπως το παλιο....χε..χε θα κανει "παπαδες".
γ)Για να τη σπασω στον Dad που εχει ψηφισει PS3.
δ)Γιατι ...ετσι σας αρεσει.(εχω πιει και κατι .....μπυρες :wink:) :lol: :lol:
 



Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Χαχαχα όχι και ισοβαθμία...Εν αρχή είχα το Game Boy...Εν συνεχεία πήρα και άλλο ένα πράσινο...Μετά το έριξα στο Super Nintendo,έκανα έναδιάλειμμα με Playstetion και τώρα σκέφτομαι να επιστρέψω στην μαμά NIntendo...
 

Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
ειμαι σιγουρος οτι οι του playstation κανουν εγγραφη στο site με αλλο ονομα και ξαναψηφιζουν....... :lol: :lol:
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
mixalis kanakakis said:
ειμαι σιγουρος οτι οι του playstation κανουν εγγραφη στο site με αλλο ονομα και ξαναψηφιζουν....... :lol: :lol:
Μόνο έτσι θα την παλέψει το PS3..Αν το αγοράζουν οι φαν 2 φορές...
 




Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
VIDEOMIX said:
PLAYSTATION 3.
Γιατι το καλό πράγμα αργεί να γίνει. 8)
\
...περίμενε τότε το 4 εσύ...
ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΣ ΑΠΟ ΤΗ SONY! :lol:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.565
Μηνύματα
2.865.730
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top