Πρόταση για ηχεια 5.1

Μηνύματα
310
Reaction score
4
Καλησπερα,
Εχω ενα ενισχυτη pioneer VSX528 και αυτη τη στιγμη εχω συνδεσει κατι απαραδεκτα ηχεια. Θελω να μου προτεινετε επειδη δυστυχως δε γνωριζω καθολου, καποια ηχεια ωστε να εχω καθαρο ηχο (δε με ενδιαφερει τοσο η ενταση). Επειδη αυτος ο ενισχυτης ειναι σε ενα playroom με ενα προβολεα και εχει πολυ μικρη χρηση θα ηθελα μια οικονομικη λυση. Ευχαριστω

ΥΓ σε περιπτωση που καποιος εχει κατι μεταχειρισμενο το οποιο καλυπτει αυτο που ζηταω το συζηταμε.
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Καλησπέρα σου,
Μπορείς να μας πεις το χώρο ακρόασης του playroom σου και το ποσό που θέλεις να διαθέσεις ?
 

Μηνύματα
310
Reaction score
4
Εννοεις τα τετραγωνικα μετρα του playroom? Εαν ναι ειναι περιπου στα 45. Οσο αφορα το ποσο δε θελω να παω πανω απο 500€
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
και με 500 ευρώ θέλεις να πάρεις 2 ηχεία για μπροστά, 1 κεντρικό, 2 για πίσω και ένα σαμπ ?
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Καλησπερα,
Εχω ενα ενισχυτη pioneer VSX528 και αυτη τη στιγμη εχω συνδεσει κατι απαραδεκτα ηχεια. Θελω να μου προτεινετε επειδη δυστυχως δε γνωριζω καθολου, καποια ηχεια ωστε να εχω καθαρο ηχο (δε με ενδιαφερει τοσο η ενταση). Επειδη αυτος ο ενισχυτης ειναι σε ενα playroom με ενα προβολεα και εχει πολυ μικρη χρηση θα ηθελα μια οικονομικη λυση. Ευχαριστω

ΥΓ σε περιπτωση που καποιος εχει κατι μεταχειρισμενο το οποιο καλυπτει αυτο που ζηταω το συζηταμε.
πριν αγοράσεις ηχεία....δεν μας δείχνεις λίγο τον χώρο..?
τι ακουστική έχει?
αν είναι γυμνός....μην περιμένεις αποτελέσματα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.515
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top