Πυρκαγιές, πλημμύρες, φυσικές καταστροφές

TGD

Μηνύματα
7.195
Reaction score
7.225
Και πάλι, καταλάβατε τίποτα;
Ας πούμε δικιά μου περίπτωση, που το εμπρός μέρος του κτιρίου είναι κάτω από 300 μέτρα αλλά το πίσω πάνω από 300 μέτρα, εφαρμόζονται οι κανονισμοί για το εμπρός μέρος, αλλά όχι για το πίσω;
 

Μηνύματα
3.117
Reaction score
10.316
Και πάλι, καταλάβατε τίποτα;
Ας πούμε δικιά μου περίπτωση, που το εμπρός μέρος του κτιρίου είναι κάτω από 300 μέτρα αλλά το πίσω πάνω από 300 μέτρα, εφαρμόζονται οι κανονισμοί για το εμπρός μέρος, αλλά όχι για το πίσω;
Μισή μελέτη ή μισό πρόστιμο ;;;
Ότι συμφέρει :biggrin: :whistling: :cry:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.672
Reaction score
28.010
Μίλησα πριν λίγο με το μηχανικό και μου λέει να περιμένω. Οι δήμοι, λέει, δεν συμφωνούν και πιθανότατα θα πάνε στα δικαστήρια.
 

Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Πυρκαγιά κοντά στο Ναυτικό Νοσοκομείο Κρήτης και στον οικισμό του Ναυτικού σήμερα, με θυελλώδεις ανέμους...



 

Μηνύματα
1.016
Reaction score
1.187
Εντωμεταξει σημερα το πρωι εδω (Λαμια) εβρεξε περισσοτερο απο προχθες που ολοι ηταν σε κοκκινο συναγερμο! 😁
 

Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Και τι αφήνει πίσω (δεν έχει σβήσει, δεν ξέρω πότε με αυτόν τον αέρα)

 


Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Μπα... που τέτοια... "τύχη" :lolsign: :roflmao:

Πολύ μακριά, από την άλλη μεριά του κόλπου, δίπλα στον Ναύσταθμο (2 χμ από εκει΄που μένω)
 

Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541

Μηνύματα
15.020
Reaction score
20.767
εντελώς τυχαία ΠΑΛΙ φωτιά σε απόσταση και διεύθυνση τέτοια ώστε να πλήξει στρατιωτική εγκατάσταση.
 

Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Μπορεί και έτσι, αλλά εκεί που πήρε φωτιά είναι ένα χιλιόμετρο σχεδόν μακριά από τις πραγματικές στρατιωτικές εγκαταστάσεις του Ναυστάθμου. Εκεί που ξεκίνησε είναι σχεδόν στον κόμβο της εθνικής (Πλατάνι), δίπλα στην πλαζ του ναυτικού, και μετά το ναυτικό νοσοκομείο και ο οικισμός αξιωματικών. Όλο και κάποιος δηλαδή μπορεί να έβαλε φωτιά για κλαδιά ή κάποιος από αυτοκίνητο από την Εθνική να πέταξε κάτι...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.684
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top