Πωλείται η τιμονιέρα Logitech G29 σε ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
4
Reaction score
0
Πωλείται τιμονιέρα Logitech G29 Driving Force. Είναι σε υπέρ-άριστη κατάσταση, τόσο λειτουργικά όσο και εμφανισιακά, σαν καινούργια. Την έχω χρησιμοποιήσει 7 με 8 φορές.

Περιλαμβάνει τιμόνι και πετάλια, χωρίς shifter.

Δίνεται στην αρχική της συσκευασία κι όλα τα παρελκόμενα (manual, κλπ.). Περιλαμβάνονται κι αντιολισθητικά ελαστικά πατάκια για τα πεντάλ (για πάτωμα χωρίς χαλί), που επανατοποθετούνται και πλένονται.

Είναι συμβατή με PS5, PS4, PS3 και pc. Με αντάπτορα συνδέεται και σε Xbox (δεν έχω τον αντάπτορα).

Αγορασμένη 30-12-2019 από τον Κωτσόβολο, με απόδειξη κι εντός εγγύησης.

Τιμή: 170 €.

Δεν θα απαντήσω σε παζάρια γιατί η τιμή είναι πολύ χαμηλή και η τιμονιέρα είναι πραγματικά καινούργια. Ανταλλαγές δεν με ενδιαφέρουν.
Την πουλάω λόγω αγοράς κάποιου προϊόντος ήχου.

Διαθέσιμη η επιλογή να την στείλω με courier (με έξοδα αποστολής και αντικαταβολής δικά σας), αλλά θα προτιμούσα συναλλαγή χέρι με χέρι - βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη.

Σε άλλη αγγελία μου, είναι προς πώληση ένα από τα κορυφαία 4Κ HDR android media player, το Zidoo Z9S με τιμή 120 €. Περισσότερες πληροφορίες για το player εδώ:

https://www.zidoo.tv/Product/index/model/Z9S/target/2INlOr7QH+1KKmVViAFMcQ==.html

Εάν κάποιος πάρει και τα 2, η συνολική τιμή θα γίνει 270 € (από 290 €).
 

Attachments



Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top