Πωλείται Klipsch SW-110 subwoofer

Status
Not open for further replies.

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Πωλείται το sub του τίτλου μαζί με το wireless kit (υποχρεωτικά) στα 470 ευρώ χωρίς παζάρια παρακαλώ.
Βάζω link για να δείτε και μια ενδεικτική τιμή από Ελλάδα μιας και δεν βρίσκεται εύκολα πια νέο κομμάτι προς πώληση.
https://www.skroutz.gr/s/341638/Klipsch-SW-110.html
Και το kit

Ο μόνος λόγος που τα δίνω είναι διότι έχω αποφασίσει να πάρω σειρά από subwoofer κλειστής καμπίνας και να φτιάξω ομοιογενές σύνολο (τετράδα) σε βάθος χρόνου.
Το sub έχει παίξει σε εντάσεις ψιθύρου για τις δυνατότητες του.
Είχε σαν αποστολή να συνοδέψει μικρά ηχεία 5ιντσα ή σε κάποιες περιπτώσεις τα Spendor sp1 που όμως λόγο παλαιότητας δεν κουράζω με εντάσεις. Έχω και δεύτερο sub και ο χώρος μου δεν σηκώνει πολλά πολλά (αφρόντιστος) οπότε όπως καταλαβαίνετε δεν έχει πιεστεί να παίξει δυνατά ποτέ.
Το έχω νομίζω γύρω στα 2 χρόνια και έχει αγοραστεί καινούριο.
Υπάρχει και το κουτί..
Η προσφορά μου αφορά διάστημα μόνο λίγων ημερών διότι έχω παραγγείλει και περιμένω 10 ημέρες τώρα το πρώτο από τα νέα μου sub αλλά ο έμπορος με ενημέρωσε πως περιμένει ένα επιπλέον τεμάχιο αν το θέλω ώστε να μου παραδοθούν μαζί, εξού και η άγαρμπη βιασύνη εκ μέρους μου για να τα κάνω άμεσα ζεύγος :p
Δεν είχα σκοπό να το δώσω, τουλάχιστον όχι άμεσα.. :rolleyes:
Ευχαριστώ.
Με pm η επικοινωνία :hi:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Λοιπόν επειδή έκανα το άλμα πίστης και πήρα και το δεύτερο Rel να τελειώνουμε (μου έσπασε τα νεύρα η αναμονή και δεν θέλω να το ξαναπεράσω) θα μειώσω την τιμή στα 370 ευρώ να φεύγει..
Οπότε η αγγελία παραμένει και αυτή τη φορά η τιμή είναι οριστική.
 
Last edited:



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Βρε,την ξέχασα αυτή την αγγελία.. 😛
Να κλείσει παρακαλώ, έχω αποφασίσει να το κρατήσω.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.. :thumbsup:
 

Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top