Πωλειται συλλεκτικος προενισχυτης HARMAN KARDON Citation Eleven

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
13
Reaction score
1
Πωλειται συλλεκτικος προενισχυτης HARMAN KARDON Citation Eleven 250 EUR
_1010013.jpg
_1010015.jpg
Eξωτερικες μικρες φθορες λογω παλαιότητας, στις εισοδους AUX 1 & AUX2 παίζει μόνο το ένα κανάλι, στο AUX3 παιζει κανονικα, τις υπολοιπες εισοδους δεν τις εχω δοκιμασει. Αριστος ηχος. Δεκτες ακροασεις.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.448
το συλλεκτικός από που προκύπτει...?
 
  • Like
Reactions: kl1




Μηνύματα
889
Reaction score
201
εχει καλες κριτικες στο Stereophile αλλα για να ειναι συλλεκτικος πρεπει να ειναι και σε καλη κατασταση το σπανιος δεν ειναι αρκετο
 

Μηνύματα
13
Reaction score
1
εχει καλες κριτικες στο Stereophile αλλα για να ειναι συλλεκτικος πρεπει να ειναι και σε καλη κατασταση το σπανιος δεν ειναι αρκετο
Ο προενισχυτης είναι σε αρκετα καλη κατασταση, εχει καποια προβλήματα αλλα δεν είναι και για πεταμα. Οποτε για αυτό βαζω αυτή την τιμη. Σε συνομιλια που ειχα με γνωστο τεχνικο hi-end που αναλαμβανει service ο οποίος αναφέρεται συχνά και σε αυτό και σε αλλα φορουμ (δε θελω να αναφερω το ονομα του εφοσον δε συμμετεχει στη συζητηση) μου εδωσε μια εκτιμηση 80 ευρω. Αν θες να συγκρινεις μπορεις να δεις τις τιμες αυτων που είναι σε καλη κατασταση στο ebay.
 


Μηνύματα
130
Reaction score
165
Ωραίο κομμάτι, θα γίνει καινούργιος Leo. Ευχαριστώ για την άψογη συναλλαγή.
 


Μηνύματα
13
Reaction score
1
Ευχαριστώ και εγω Δημήτρη. Καλές ακροάσεις. Ο προενισχυτής έφυγε,παρακαλώ να κλείσει.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.880
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top