Πωλούνται ο Προ-τελικός της Unison Research P30k & C5p.

Status
Not open for further replies.

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Στα 1.800 ευρώ προ + τελικός !!!!!!!!!!
Τσάμπα για την ποιότητα κατασκευής τους και την κατάσταση την οποία βρίσκονται !!!!! Μεγάλη ευκαιρία για τα σούπερ λαμπάτα ενισχυτικά με πλήρες recap και τις μαμίσιες λάμπες τους σε κατάσταση καινούργιου, με πλήρες συσκευασίες και το control για αυξομείωση της έντασης στον προενισχυτή.
Πώληση λόγω οριστικης διάλυσης συστήματος.
Ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά το AVSITE για τη δημοσίευση των αγγελιών μου και εύχομαι στα παιδιά αυτά να είναι πάντα καλά, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και Καλή ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!
 


c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Πωλούνται ο Τελικός P30K και ο προενισχυτής C5P της UNISON RESEARCH της γνωστής Ιταλικής εταιρείας (made in Italy), σε άριστη κατάσταση και με πρόσφατο recap, σαν σετ στα 1.800 ευρώ !!!
Πωλούνται και μεμονωμένα, ο τελικός στα 1.100 ευρώ! και προενισχυτής στα 900 ευρώ! Τα ανωτέρω ενισχυτικά βρίσκονται στα κουτιά τους σαν καινούργια, πρώτο χέρι και πωλούνται λόγω διάλυσης συστήματος. Άριστα καθόλα και με πλήρη συσκευασία μάνιουαλ και τηλεκοντρόλ αυξομείωσης της έντασης στον προενισχυτή (ξύλινο).
Μεγάλη ευκαιρία, για την ποιότητα κατασκευής και την κατάσταση τους, καινούργιοι αγοράστηκαν στα 6.000 ευρώ !!!!
Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6974938787, περιοχή Μελίσσια Αττικής.
Είναι τα τελευταία κομμάτια του συστήματος ήχου που έχω στη διάθεσή μου και θα ήθελα να πουληθούν σε μέλος ή μέλη του forum και να μη φύγουν στο εξωτερικό μιας και τα υπόλοιπα κομμάτια πουλήθηκαν εδώ, όλα σε μέλη του forum. Σημειώνω, ότι κανείς από τα μέλη μας δεν διαμαρτυρήθηκε σε ότι κι αν πήρε από μένα εδώ στο σάιτ μας.....
Επίσης μπορείτε να μπείτε στο hi fi shark το πανευρωπαϊκό σάιτ μεταχειρισμένων hi end συστημάτων και να χτυπήσετε UNISON
P30 K, και θα δείτε, ότι τα τελευταία χρόνια πουλήθηκαν 66 τελικοί ενισχυτές και σήμερα δεν υπάρχει κανείς προς πώληση.
Αυτό και μόνο λέει πολλά.
Τέλος ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση της αγγελίας μου.
Εύχομαι καλό ΣΚ σε όλα τα μέλη του forum.
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Η τιμή διαμορφώνεται στα 1.620 ευρώ, για τους λαμπάτους ενισχυτές Τάξη Α, εφόσον αγοραστούν μαζί.
Τελική τιμή, δεν θα υπάρξει άλλη μείωση τιμής. Και μεμονωμένα στα 1.000 ευρώ ο Τελικός και στα 800 ευρώ ο Προενισχυτής.
Οι ανωτέρω ενισχυτές είναι σε άριστη κατάσταση με τις μαμίσιες λυχνίες τους, ρωσικές στην καταγωγή, (ελάχιστες ώρες παιξίματος μιας και έπαιζαν με τις gold lion) παραγγελία της UNISON της Ιταλικής στη Ρωσία και παραμένουν στα κουτιά τους περιμένοντας τον νέο αγοραστή.
Μεγάλη ευκαιρία για την κατάσταση τους τόσο οπτικά όσο και λειτουργικά.
Ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση της αγγελίας μου. Καλημέρα σας.
 



c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τώρα 1.314 ευρώ !!!!
Και τα δύο, Προ & Τελικός!!!!!
Τζάμπα, για να φύγουν τα κουτιά από το σαλόνι.....
 

c.spathi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
458
Reaction score
66
Τα μηχανήματα έφυγαν εντός forum, παρακαλώ να κλείσει η αγγελία.
Ευχαριστώ πολύ το avsite για τη δημοσίευση της αγγελίας μου.
Καλοάκουστα Λάμπρο. Σ' ευχαριστώ πολύ για την άψογη συναλλαγή που είχαμε.
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top