Πόσο συχνά ακούτε το home theatre συστημά σας;;

Μηνύματα
199
Reaction score
240
Εχω home theatre καμια 20 αρια χρονια. Με μετακομισεις κλπ το 1/3 του διαστηματος δε ηταν καν στημενο.
Στο χρονια που ηταν στημενο ακουγα μονο οταν εβλεπα ταινιες.
Με τον καινουργιο ενισχητη που ανοιγει μονος του οταν ανοιγει και η τηλεοραση ακουω σχεδον τα παντα με αυτο.
Εσεις πόσο συχνα χρησιμοποιείτε το συστημα σας;;
 


Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
Εχω σύστημα , 2κάναλο από πριν το 90 , το 90-91 πήρα τα πρώτα καλά κομμάτια.
Εκτοτε είναι σε μόνιμη αναβάθμιση - μετατροπή . Από το 92 και μετά έγινε AV, δεν θυμάμαι να έχει περάσει μέρα που να είμαι Αθήνα και να μήν έχει δουλέψει. Η μόνη εξαίρεση όσο ήμουν στο εξωτερικό όπου δούλευε 9 μέρες τον μήνα που έμενα εδω , από το πρωί μέχρι το βράδυ .
 

Μηνύματα
182
Reaction score
399
Εχω στερεο στο pc και συνήθως χρησιμοποιώ εκείνο. Παλιά το χόουμ θεατερ το άνοιγα σπάνια, τώρα που επενδυω επάνω στο δωμάτιο για καλυτερη ακροαση, μαζί με την προσφατη προσθηκη Ηχείων δαπέδου + sub, το χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα.
 


jag

Μηνύματα
9.256
Reaction score
27.558
Το καλοκαιρι ελαχιστα, οταν χαλασει ο καιρος, συχνα. Πισι με στερεο ενισχυτη μουσικες φουλ. Στοπ. :prankster:
 
Last edited:











Μηνύματα
1.507
Reaction score
1.814
Το χειμώνα 2-3 φορές την εβδομάδα το βράδυ για ταινία , άνοιξη καλοκαίρι φθινόπωρο στο μπαλκόνι την βγάζουμε .
Πήρα ένα μικρό PANASONIC SC-UX100 για το τροχόσπιτο το οποίο λόγω της κατάστασης έμεινε στην κουζίνα και έχει λιώσει να παίζει όλη μέρα .
Πάντως βλέπω τον προβολέα κρεμασμένο και τον λυπάμαι .
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
4.614
3-5 μέρες την εβδομάδα
Διότι βρίσκεται σε αποκλειστικο χώρο .
Σπίτι μόνο ράδιο .
Από 2 ώρες έως 10 ώρες σερί όταν υπάρχει παρέα για συγκριτικά δοκιμές κλπ.
Το καλύτερο δώρο στον εαυτό μου που τα έβγαλα από το σαλόνι .
Ούτε χαμήλωσε , ούτε κλείσε γιατί είναι ώρα για διάβασμα ούτε έλα να βοηθήσεις ένα λεπτό .
Η απόλυτη δικαίωση
Βρείτε χώρο εκτός σπιτιού έστω και σε μια αποθήκη στο υπόγειο της πολυκατοικίας .
Όλα τα άλλα φτιάχνονται
Ταπεινή συμβουλή
 

Μηνύματα
3.088
Reaction score
8.862
Βρείτε χώρο εκτός σπιτιού έστω και σε μια αποθήκη στο υπόγειο της πολυκατοικίας .
Καλήμερα και από εμένα,
Μακάρι να υπήρχε αυτή η δυνατότατη 😭 αλλά προς το παρόν είναι όλα στο σαλόνι.
Το καλοκαιράκι η χρήση του Home cinema μου ήταν 2 φορές τη εβδομάδα, ενώ τις υπόλοιπες εποχές είναι περισσότερες.
Το καλό είναι ότι και στον Γιο μου πέρασε το μικρόβιο και ευτυχώς βλέπουμε μαζί ταινίες.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.571
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top