Πώληση Denon pma-720ae

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
50
Reaction score
29
Καλησπέρα

Πωλείται ο ολοκληρωμένος ενισχυτής denon pma-720ae χρώμα μαύρο.
Είμαι ο πρώτος ιδιοκτήτης, η αγορά έγινε από τον Πετρόπουλο τον Νοέμβριο του '15 και η εγγύηση είναι ακόμα σε ισχύ. Από την ημέρα της αγοράς του ο ενισχυτής παιζει σε καθαρό και άκαπνο σπίτι και δεν έχει μετακινηθεί ποτέ από τη θέση του. Η κατάσταση είναι ολοκαίνουργια όπως την πρώτη μέρα, δεν έχει ίχνος φθοράς ή γρατζουνιάς. Το ίδιο ισχύει και για το τηλεχειριστήριο. Εννοείται ότι θα δωθεί με την πλήρη συσκευασία του.
Εφ'οσον θέλει ο ενδιαφερόμενος μπορεί να έρθει να τον δει και να τον ακούσει στο χώρο μου στο κέντρο της Αθήνας.
Ο ενισχυτής λειτουργεί άψογα και τον διαθέτω προς πώληση προκειμένου να χρηματοδοτήσει αναβάθμιση του συστήματος. Η τιμή που ζητάω είναι στα 200€.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει πμ για περεταιρω συνεννόηση.
Ευχαριστώ πολύ.
IMG_20170302_201608917.jpg IMG_20170302_201741900.jpg
(Συγχωρέστε με για την ποιότητα των φωτογραφιών, δε διαθέτω κάτι καλύτερο από το κινητό)

Αναλυτικά τεχνικά χαρακτηριστικά μπορείτε να δείτε στο site της denon μιας και είναι τρέχον μοντέλο.
https://www.denon.gr/gr/product/pag...omponents&subid=amplifiers&productid=pma720ae
 
Last edited:

Μηνύματα
16
Reaction score
1
καλησπερα φιλε υπαρχει ακομα ο denon pma-720ae ; αν ναι παρε με τηλ 6932717556 βαγγελης εδω δεν μπαινο συχνα και δεν ξερο που βλεπεισ τα μηνυματα σε ευχαριστω
 

Μηνύματα
50
Reaction score
29
Ο ενισχυτης παραμενει διαθεσιμος, εντος εγγυησης, πεντακαθαρος και αγραντζουνιστος. Τον τελευταιο μηνα βρισκεται πλεον στη συσκευασια του και περιμενει τον νεο του ιδιοκτητη.
Ειμαι ανοιχτος και για ανταλλαγη με cambridge dac magic 100, η dac magic plus, η καποια αναλογη προταση σε dac.
 
Last edited:

Μηνύματα
50
Reaction score
29
Up με μια μειωση της τιμης στα 180€.
Ισχυουν τα οσα εχω γραψει, ο ενισχυτης ειναι στην πληρη αρχικη συσκευασια του και με την εγγυηση σε ισχυ, περιμενοντας τον νεο ιδιοκτητη του. ;)
 

Μηνύματα
50
Reaction score
29
Ο ενισχυτής βρίσκεται πλέον στα χέρια του νέου ιδιοκτήτη του, οπότε η αγγελία μπορεί να κλείσει.
Τάσο σε ευχαριστώ πολύ, καλές ακροάσεις.
Ευχαριστώ και το forum για τη φιλοξενία της αγγελίας.:drinks:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.554
Μηνύματα
2.864.244
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top