Πώληση MiniDsp DDRC 24 Dirac 2.0

Status
Not open for further replies.

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.982
Πώλείται το MiniDsp DDRC 24 πρακτικα αχρησιμοποιητο με 2 εισόδους και 4 εξόδους με το τελευταίο Dirac 2.0. Με το τροφοδοτικό του, και το usb καλώδιο του. Μπορεί να λειτουργήσει με usb streamer άμεσα από υπολογιστή η σαν dac μέσω οπτικής ίνας.
Λόγος της πώλησης ότι χρειάζομαι να πάω στο DDRC 88A με περισσότερες εξόδους λόγο αλλαγής σχεδιασμού.

94DD939F-689F-4DE3-A6EE-ACE8C78BF036.jpeg

537958D7-9457-4DF3-A3D7-82F51D485FA8.png

Τιμή 390€
Η έδρα μου είναι Αθήνα. Αποστολή όπου θέλετε, αλλά με κατάθεση πρώτα τα χρήματα η χέρι με χέρι.
Παρακαλω επικοινωνία με π.μ. Ευχαριστώ


--------------------------------------------------




Το μέλος που ήταν να πάρει το DDRC 24, αποφάσισε να πάει στο SHD όποτε η Αγγελια συνεχιζει να ισχύει!

Μόνο παρακαλω, οποίος Θα το ήθελε, να γνωρίζει σε τι μηχανήματα πηγαίνει. Δεν αναλαμβάνω εγώ το καλιμπραρισμα. Είμαι χομπίστας, όχι επαγγελματίας.
Ιδανικο για στήσιμο 2 ηχείων και 2 ξεχωριστών καναλιών subs. Αν και από το μενού, μπορείς να κανείς πρακτικά τα πάντα. Είναι ένα εξαιρετικό μηχανάκι για ένα 2.2 η 2.1 η 0.2 κτλ σύστημα με το νεότερο DIRAC 2.

Όλες οι πληροφορίες είναι εδώ, ευχαρίστως να βοηθήσω σε οποία απορία μπορεί να υπάρχει.
Ιδανικο για στήσιμο 2 ηχείων και 2 ξεχωριστών καναλιών subs. Αν και από το μενού, μπορείς να κανείς πρακτικά τα πάντα. Είναι ένα εξαιρετικό μηχανάκι για ένα 2.2 η 2.1 η 0.2 κτλ σύστημα με το νεότερο DIRAC 2.

 
Last edited by a moderator:


Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top