Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Ρε παιδιά ήμαρτον !!! Τι ελλεϊνή μπούρδα είναι αυτό το πράμα ; !!!!!!! ούτε ένα δεκάλεπτο δεν άντεξα !!!! μου χάλασε τις αναμνήσεις από τις δύο πρώτες ταινίες...ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ :141::141:
 


Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

Φίλε δεν θα αντέξεις με τίποτα ! Τζάμπα το δύευρω...
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Απάντηση: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

Βρε σειρα δεν ειναι αυτα για μας !:114::114:
 

Μηνύματα
335
Reaction score
14
Απάντηση: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

το ειδα προσφατα..... Μεγάλη ΠΑΤΑΤΑ!!!!! εκτος απο 3-4 ωραίες ατάκες....ολη η αλλη ταινία για πεταμα!!!!
 

Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Απάντηση: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

Η ταινία αντιπροσωπεύει δυστυχώς τη σημερινή κατάσταση του Έλληνα σε οτι αφορά την ΄΄κουλτουρα΄΄ του.
Την είδα όλη με το ζόρι και αυτό επειδή ΔΕΝ πίστευα τα αυτιά και τα μάτια μου.

Βωμολοχίες (και όχι δεν είμαι σεμνότυφος αλλα αυτό ηταν αισχρό) πρόχειρη δουλειά, οι ΄΄ηθοποιοι΄΄ που έπαιξαν τους μαθητές εντελώς Β διαλογής, και όλη η ταινία στηριζόταν στα γνωστα παλιά πρόσωπα, που όμως ΔΕΝ έπρεπε να δεχθουν να παιξουν σε αυτη τη παρωδία γιατι περι παρωδίας επρόκειτο.

Εχω δει και εγω το 1 και 2. Ωραία χρόνια... Αλλοι καιροι... Αγνά πράγματα...

Το Νο 3 βγήκε καθαρά με πολύ πρόχειρη δουλειά, και για να οικονομήσει ο σκηνοθέτης της. Η ταινία ηταν μια ζωντανη διαφήμηση διαφορων χορηγων και μαρκών...
Καμια μα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τις προηγουμενες.

ΕΔΩ είναι μια συνέντευξη του Τσάκωνα που αναφέρεται και στη εν λόγο ταινια και πως αρνήθηκε να παίξει σε αυτή καθώς γνώριζε τη προχειρότητα της.
Ναι δεν λέω... Προχειράτζες και οι ταινίες του Τσάκωνα αλλα σε αυτή εδώ απλά βεβήλωσαν τις πρώτες δύο...

Δεν είναι τυχαίο πως πολλοι ηθοποιοι που ειχαν παιξει στα πρωτα 2 αρνήθηκαν να συμμετάσχουν στο 3.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.719
Reaction score
94.799
Απάντηση: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

:405:
 

Μηνύματα
366
Reaction score
2
Απάντηση: Ρόδα Τσάντα και κοπάνα

Η ταινία αντιπροσωπεύει δυστυχώς τη σημερινή κατάσταση του Έλληνα σε οτι αφορά την ΄΄κουλτουρα΄΄ του.
Την είδα όλη με το ζόρι και αυτό επειδή ΔΕΝ πίστευα τα αυτιά και τα μάτια μου.

Βωμολοχίες (και όχι δεν είμαι σεμνότυφος αλλα αυτό ηταν αισχρό) πρόχειρη δουλειά, οι ΄΄ηθοποιοι΄΄ που έπαιξαν τους μαθητές εντελώς Β διαλογής, και όλη η ταινία στηριζόταν στα γνωστα παλιά πρόσωπα, που όμως ΔΕΝ έπρεπε να δεχθουν να παιξουν σε αυτη τη παρωδία γιατι περι παρωδίας επρόκειτο.

Εχω δει και εγω το 1 και 2. Ωραία χρόνια... Αλλοι καιροι... Αγνά πράγματα...

Το Νο 3 βγήκε καθαρά με πολύ πρόχειρη δουλειά, και για να οικονομήσει ο σκηνοθέτης της. Η ταινία ηταν μια ζωντανη διαφήμηση διαφορων χορηγων και μαρκών...
Καμια μα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τις προηγουμενες.

ΕΔΩ είναι μια συνέντευξη του Τσάκωνα που αναφέρεται και στη εν λόγο ταινια και πως αρνήθηκε να παίξει σε αυτή καθώς γνώριζε τη προχειρότητα της.
Ναι δεν λέω... Προχειράτζες και οι ταινίες του Τσάκωνα αλλα σε αυτή εδώ απλά βεβήλωσαν τις πρώτες δύο...

Δεν είναι τυχαίο πως πολλοι ηθοποιοι που ειχαν παιξει στα πρωτα 2 αρνήθηκαν να συμμετάσχουν στο 3.
Αν μου επιτρεπεις μια διορθωση: η νεα ταινια δεν ειναι η 3η αλλα η 4η (κατ'αλλους η 5η) της σειρας. Μετα τις πρωτες 2 ειχε γυριστει η 3η οπου συμμετειχαν ο Ντινος Ηλιοπουλος και ο Κωστας Τσακωνας, ενω ακολουθησε και μια 4η μονο για το βιντεο με τον Τασο Προυσαλη. Ειδικα αυτη η τελευταια ηταν μακραν η χειροτερη της σειρας, ενω κατα πασα πιθανοτητα θα πρεπει να ηταν χειροτερη και απο αυτη που βγηκε περσι! Θεωρω καλυτερη ταινια της σειρας τη 2η με το Γκιωνακη καθηγητη Αγγλικων (!) παροτι μου ελειψε ο Αντωνης Παπαδοπουλος της 1ης (- Θα τους βαλω ενα τετοιο διαγωνισμα... - Τι διαγωνισμα; - Προχειρο!)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.696
Μηνύματα
2.870.198
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top