Σετ pioneer amp, philips cd, diy ηχεια

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Δινω το συστημα ενα πολυ τιμιο συστημα με προσφατα συντηρημενο ενισχυτη στην east electronics. Πλεον ειναι κριμα να καθεται επειδη εγινε αναβαθμιση στο κυριως συστημα.
Αποτελειται απο τα παρακατω

Ενισχυτης: pioneer a-115
Cd: Philips CDR 775 ( είναι και αντιγραφικό)
Ηχεία: ιδιοκατασκευη ( δεν ξέρω τα χαρακτηριστικά του αλλά του είχαν στοιχίσει πάνω από χίλια ευρώ )

ειχε γινει παρουσιαση εδω http://www.avsite.gr/forum/threads/Το-νέο-μου-hi-fi.150514/

Οπως ειπα ο ενισυχυτης εχει προσφατα συντηρηθει στην east electronics. τα ηχεια ειναι diy που δυστηχως δεν ξερω τις μοναδες που εχουν χρησιμοποιηθει γιατι το πηρα απο φιλο ολο το πακετο. Παντως οδhγουνται πολυ ευκολα τοσο απο τον συγκεκριμενο ενισχυτη οσο και απο τους λαμπατους (τσακιριδη αοιολο (2χ35) και αρτεμις (2χ45)) που εχω στην κατοχη μου. Το cd εχει 2 trays γιατι ειναι και αντιγραφικο. Ωστοσο το ενα tray λογω του οτι δεν χρησιμοποιουταν δεν διαβαζει ολα τα cd. To αλλο δεν εχει κανενα προβλημα και παιζει τα παντα (γνησια και αντιγραφης cd). Νομιζω με ενα καθαρισμα και στο αλλο tray θα ειναι ενταξει...αλλα εγω ποτε δεν ασχοληθηκα γιατι δεν με ενδιεφερε να αντιγραψω cd.

Θα δωθουν και τα καλωδια ηχειων και ενα ζευγαρι interconnect. Τιμη 300 ευρω. Να πω οτι με ενδιαφερει να δωθει σαν συνολο...ωστοσο αν καποιο ενδιαφερεται για καποιο κομματι το συζηταμε με Pm.

Συζηταω και δυνατοτητα ανταλλαγης με tripath (trends 10.2 η kingrex t20u)
 




Μηνύματα
184
Reaction score
127
Τιμή 250€ για το σετ. Με ενδιαφέρει και ανταλλαγή με ηχείο βασης και τυχόν διαφορά από μέρους μου η ανταλλαγη με κάτι άλλο ενδιαφέρον (πάντα ηχητικά)
 

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Ισχύει. Τιμή 200€. Δέκτες ανταλλαγές με ηχεία βάσης και διάφορα από μέρους μου ή κεφαλή mm για technics sl1200 mk2 ή οτιδήποτε άλλο που να είναι ενδιαφέρον (ηχητικά)
 

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Up....Δέκτες ανταλλαγές με ηχεία βάσης και διάφορα από μέρους μου ή κεφαλή mm για technics sl1200 mk2 ή βινυλια ή οτιδήποτε άλλο που να είναι ενδιαφέρον (ηχητικά)
 


Μηνύματα
184
Reaction score
127
Up απ

Πλέον ....Δέκτες ανταλλαγές με κεφαλή mm για technics sl1200 mk2 ή βινυλια ή οτιδήποτε άλλο που να είναι ενδιαφέρον (ηχητικά η ηλεκτρονικά)
 

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Up απ για τα εν λόγω μηχανήματα

Ενισχυτης: pioneer a-115
Cd: Philips CDR 775 ( είναι και αντιγραφικό)
Ηχεία: ιδιοκατασκευη

Πλέον 200€....Δέκτες ανταλλαγές με ευαίσθητο ηχείο βασης 90db+ διαφορά από μέρους μου
 

Μηνύματα
184
Reaction score
127
Η αγγελία ισχύει και δυνατότητα ανταλλαγής με οτιδήποτε ενδιαφέρον σχετικό με ήχο η ηλεκτρικά. Υπάρχει και δυνατότητα να σπάσει σε επιμέρους κομμάτια το σετ
 


Μηνύματα
184
Reaction score
127
Ισχύει και δυνατότητα ανταλλαγής με οτιδήποτε ενδιαφέρον σχετικό με ήχο η ηλεκτρικά. Υπάρχει και δυνατότητα να σπάσει σε επιμέρους κομμάτια το σετ.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top