Σταδιακή αναβάθμιση ηχοσυστήματος (dimifoot)


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ολοκληρώθηκε η ρύθμιση του ΜΚ

Και το μαύρο border

View attachment 85163
Στραβη ειναι η εικονα στο δεξια καθετο ?
Τελεια τα φωτακια του εμοτιβα ...
Ηντακαμε η κοπελια και τηνε κρεμουνε ? να τηνε φερετε επαε να τσι δωσωμε κανα βοσκαρουδακι ...
"After/ Lights on" ... σιγουρα ?
:drinks:
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Δεν είναι φωτογραφημένη σωστά
οκ, θα σου πατουμαι κι ενα λαϊκ αλλλα αστο γιατι μαθαινω πως τα φετινα δωρα χριστουγενω θα τα δοσουνε με αριθμο λαϊκ ... κι εχεις και πολλα εδα που τα θωρω ... ουτ' εγω απου συχναζω στο "καλημερα..." δεν εχω τοσανα ...
 









melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
ένας κοντοχωριανός σου :whistling: πουλάει ένα κεντρικό θηριώδες δεν το βάζεις να παίξει να δεις (ακούσεις) αν δένει το γλυκό;
 



Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
ένας κοντοχωριανός σου :whistling: πουλάει ένα κεντρικό θηριώδες δεν το βάζεις να παίξει να δεις (ακούσεις) αν δένει το γλυκό;
Δεν είμαι για κουβαληματα και νέες ισοσταθμίσεις. Θα περιμενω να έρθει το GoldenEar
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Εορταστικό τριήμερο το ΣΚ που μας πέρασε στη Σαλονίκη, με την άφιξη του Καστρουνή, και μαζώξεις βλαμμένων...

Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω δημοσίως για την εξαιρετική ρύθμιση του προβολέα μου αλλα και της Kuro (την χάρηκα εξίσου).

Επόμενες κινήσεις:
  1. Το κεντρικό, ελπίζω να έρθει πριν τις γιορτές. Το καημένο το B&W ζορίζεται πλέον πολυ να ακολουθήσει τα κυρίως ηχεία. Μάλιστα, ακούγεται καλυτερα το σύστημα με phantom center, και αν δεν βαριόμουν να χωθώ πίσω απο το ρακ, θα το ειχα ήδη αποσυνδέσει.
  2. Η βιβλιοθήκη που θα κλείσει κατα μεγάλο μέρος την δεξιά μεριά, μετατρέποντας κατα μεγάλο ποσοστό τον χώρο απο Γ σε Π
  3. Ενας πολυνακάναλος τελικός. (Ncore)
  4. Μεγαλύτερο sub. Το sb2000 ειναι πλέον και αυτο ξεκάθαρα μικρό για το υπόλοιπο σύστημα, δεν ακολουθεί στις κορυφές.
  5. 4K player? Ισως.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.154
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top