Συσκευή αναπαραγωγής Blu-ray™ 4K Ultra HD| UBP-X500 με ήχο υψηλής ανάλυσης

Μηνύματα
15
Reaction score
6
Καλησπέρα σας,

μόλις μου ήρθε e-mail από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων με το παρακάτω BRΡ στην τιμή των 129,- Ευρώ.
https://www.sony.gr/electronics/syskeves-anaparagwgis-blu-ray/ubp-x500

οπότε θα ήθελα να ρωτήσω μιας και είμαι παντελώς άσχετως με το αντικείμενο και δεν μπόρεσα να βρω πολλές πληροφορίες στο διαδίκτυο, θα μπορέσω να το συνδέσω με τον DENON x2500H μου και να κάνει την αποκωδικοποίηση του ήχου ο DENON μιας και αυτό από DTS δεν είδα να υποστηρίζει και πολλά, όπως και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω από τα χαρακτηριστικά του, θα παίζει όλα τα δισκάκια BR (25,50,100/SL-DL-QL) ή όχι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον αφιερώσει χρόνο να με διαφωτίσει επ' αυτού!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.095
Reaction score
124.644
Τα παίζει όλα, υποστηρίζει τα πάντα.
Ό,τι είναι στρογγυλό ασημένιο και με τρύπα στο κέντρο, το παίζει.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
οπότε θα ήθελα να ρωτήσω μιας και είμαι παντελώς άσχετως με το αντικείμενο και δεν μπόρεσα να βρω πολλές πληροφορίες στο διαδίκτυο, θα μπορέσω να το συνδέσω με τον DENON x2500H μου και να κάνει την αποκωδικοποίηση του ήχου ο DENON μιας και αυτό από DTS δεν είδα να υποστηρίζει και πολλά, όπως και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω από τα χαρακτηριστικά του, θα παίζει όλα τα δισκάκια BR (25,50,100/SL-DL-QL) ή όχι;
Εφόσον βγάζει bitstream στο auto, δεν υπάρχει ζήτημα αρχείων ήχου. Η αποκωδικοποίηση θα γίνει στον ενισχυτή.
Στο link σου αναφέρεται οτι παίζει όλους τους δίσκους BD-UHD-DVD.
 

Μηνύματα
15
Reaction score
6
Ευχαριστώ πολύ πήρα την απάντηση μου, θα πάρω στην τράπεζα να κλάψω μπας και μου κάνουν σκόντο μερικά ευρώ ακόμα στην πιστωτική!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.032
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top