Σύνδεση καλωδίου 6pin su c800 - se a900s

Μηνύματα
21
Reaction score
2
Καλημέρα στην ομάδα μήπως μπορεί να με βοηθήσει καποιος;;εχω τον su c800 με τον se a900s αλλά δεν έχει το καλώδιο σύνδεσης το 6pin που συνδέει τα 2 μηχανήματα... γνωρίζει κάποιος αν τα pin του είναι 1 προς 1 σαν συνδεσμολογία;; δηλαδή στα 2 άκρα αν πάνε στα ιδια pin από την μια άκρη στην άλλη;;σ ευχαριστώ
🙂
 


Μηνύματα
21
Reaction score
2

κοινό φαίνεται πάντως
View attachment 261544
Φίλε μου σ ευχαριστώ για την απάντηση,ναι οπτικά είναι ενα 6pin mini din απλά η σύνδεση στα pin δεν ξέρω αν είναι μία προς μία, δηλαδή το κάθε πιν αν καταλήγει στο ίδιο πιν του άλλου άκρου
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
Last edited:

Μηνύματα
21
Reaction score
2

κοινό φαίνεται πάντως
View attachment 261544
φίλε μου έχεις πολύμετρο;;αν ναι δες σε παρακαλώ αν μπορείς κι αν θες εαν τα pin είναι ένα προς ένα στα δύο άκρα, ευχαριστώ
 

ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
φίλε μου έχεις πολύμετρο;;αν ναι δες σε παρακαλώ αν μπορείς κι αν θες εαν τα pin είναι ένα προς ένα στα δύο άκρα, ευχαριστώ
Πολύμετρο έχω και θα το είχα ήδη κάνει, αν είχα και το καλώδιο.
 


ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Αν δεν βγάλεις άκρη, μπορείς και να στείλεις ένα mail στη Technics να ρωτήσεις αν είναι κοινό s-video 6 pin καλώδιο.
 

Μηνύματα
13
Reaction score
1
Καλημέρα στην ομάδα μήπως μπορεί να με βοηθήσει καποιος;;εχω τον su c800 με τον se a900s αλλά δεν έχει το καλώδιο σύνδεσης το 6pin που συνδέει τα 2 μηχανήματα... γνωρίζει κάποιος αν τα pin του είναι 1 προς 1 σαν συνδεσμολογία;; δηλαδή στα 2 άκρα αν πάνε στα ιδια pin από την μια άκρη στην άλλη;;σ ευχαριστώ
🙂
Καλημέρα. Τα service manuals και για τις δύο συσκευές είναι ελεύθερες στο δίκτυο και αναφέρουν την πληροφορία που ξάχνεται.


 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.363
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top