Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Παιδια , γνωρίζει κανείς πόσο εύκολα τοποθετείται ένα τετοιο σύστημα (πηγή και 2 οθόνες στα προσκέφαλα) , καθώς και που να ψάξω? πόσο περίπου θα κοστίσει? Αν έχει κανείς υπόψη του μου λέει. Ευχαριστώ
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.281
Reaction score
853
Απάντηση: Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

Παιδια , γνωρίζει κανείς πόσο εύκολα τοποθετείται ένα τετοιο σύστημα (πηγή και 2 οθόνες στα προσκέφαλα) , καθώς και που να ψάξω? πόσο περίπου θα κοστίσει? Αν έχει κανείς υπόψη του μου λέει. Ευχαριστώ
Κάποιος συντονιστής να μεταφέρει το θέμα.
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
Απάντηση: Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

Παιδια , γνωρίζει κανείς πόσο εύκολα τοποθετείται ένα τετοιο σύστημα (πηγή και 2 οθόνες στα προσκέφαλα) , καθώς και που να ψάξω? πόσο περίπου θα κοστίσει? Αν έχει κανείς υπόψη του μου λέει. Ευχαριστώ
Ειναι μια δουλεια που θελει ΜΑΣΤΟΡΑ για να σου την κανει.Αεριτζιδες θα βρεις πολους στην αγορα που λενε οτι θα σου κανουνε παπαδες.Φροντισε να βρεις καποιον καταξιωμενο και επωνυμο επαγγελματια για το θεμα αυτο,γιατι μπορει να κλαψεις το αμαξακι σου μαζι και τα λεφτα σου.
 

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Συγνώμη για τη λάθος τοποθέτηση... Ηθελε λιγο πιο πάνω...:421:
 


Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.281
Reaction score
853
Απάντηση: Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

Όλα υπό έλεγχο :107:
Αυτό θα πεί ταχύτητα!!!

Για την ερώτηση τώρα.

Δυστυχώς για να προβούν κάποιοι απο όλους μας σε προτάσεις πρέπει να μας ενημερώσετε για το χρηματικό όριο που θα θέλατε να δαπανήσετε. Ο λόγος είναι ότι υπάρχουν αρκετά προιόντα στην αγορά και καλώς κάνατε με την ερώτηση σας, διότι δεν είναι καιρός για λάθος αγορά. Όσες περισσότερες πληροφορίες μας δώσετε, τόσο το καλύτερο. Π.χ θα θέλατε GPS? Tuner? κλπ.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Απάντηση: Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

... επισης να παιζει καθε μια τα δικα της, ολες μαζι το ιδιο , δυνατοτηες για playstation καταστασεις κλπ
παιρνει συζητηση το θεμα...
 

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Οκ παιδια. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι , εκει που θα κάνω ένα ταξίδι 500 χιλιομέτρων (το κανω περιπου μια φορα το μηνα) με τα 3 βλασταρια μου :)140:), να τους βάζω σε κάποια φάση που δε θα παλευεται άλλο η φασαρία και η γκρίνια , μια ταινία για κανα μισαωρο - άντε το πολύ για μια ώρα - και να μη χρειάζομαι λεξοτανιλ. Δεν με ενδιαφερει να παιζουν ηλεκτρονικα παιχνίδια, θα με ενδιέφερε όμως αν μπορουσαν να δουν διαφορετικές ταινίες καθώς και τηλεοπτικά προγράμματα (αν μπορεί να γίνει). Τώρα, όσον αφορά στο ποσό που θα διαθέσω? καταλαβαίνω οτι είναι σχετικό , γι αυτό θα προτιμήσω γενικώς κάτι σε value for money υποθέτω. Να πω κανα χιλιάρικο? ή είναι λίγο?
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Απάντηση: Σύστημα DVD με οθόνες σε S-Max

τα 3 βλαστάρια σου (και τα 3 δικά μου δηλαδή) μπορούν να βολευτούν μια χαρά στο ς-μαξ (και γω αυτό το ΙΧ έχω) με κάτι σαν αυτό, που είναι χρήσιμο και εκτός αυτοκινήτου....

έχει πολλά μοντελάκια αγορά, και σε προσιτό κοστολόγιο, πχ αυτό, αυτό κι αυτό.

Υπάρχει λύση και με 2 οθόνες.

φυσικά υπάρχουν λύσεις με μεγαλύτερες οθόνες (12' και περισσότερο) και σχεδόν όλα έχουν και τηλεοπτικό δέκτη αλλά και μπορούν να πάρουν ρεύμα από τον αναπτήρα του αυτοκινήτου.

ΙΜΗΟ πάνε σε τέτοια λύση, φορητή, που είναι και πολύ φτηνότερη....
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top