ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ Special edition (2 DVDs)

Μηνύματα
305
Reaction score
85



Η φωνή του την καλεί... Η νεαρή Σοπράνο Κριστίν νομίζει ότι είναι `Ο Άγγελος της Μουσικής`, φύλακας και προστάτης της. Μόνο η Μαντάμ Γκιρί γνωρίζει ότι ο μυστηριώδης αυτός άγνωστος είναι το Φάντασμα, ένας παραμορφωμένος μουσικός που ζει στις κατακόμβες κάτω από την Όπερα του Παρισιού, σκορπώντας τον τρόμο στους καλλιτέχνες... Όταν η θερμόαιμη ντίβα της Όπερας Καρλότα εγκαταλείψει στη μέση τις πρόβες μιας παράστασης, η διεύθυνση του θεάτρου δεν έχει άλλη επιλογή: θα εμπιστευτεί στην Κριστίν τον πρωταγωνιστικό ρόλο! Η απόδοση της είναι ονειρική... Μαγνητίζει το κοινό και το Φάντασμα, που αποφασίζει να αφιερώσει τη ζωή του για να καλλιεργήσει το ταλέντο της και να τη μεταμορφώσει σε κορυφαίο αστέρι της Όπερας. Δεν είναι, όμως, ο μόνος θαυμαστής της Κριστίν! Ο πλούσιος και γοητευτικός Ραούλ τη διεκδικεί το ίδιο παθιασμένα... Αν και ο μέντοράς της ασκεί επάνω της μια παράξενη επιρροή, η Κριστίν έλκεται περισσότερο από τον εντυπωσιακό Ραούλ, εξοργίζοντας το Φάντασμα και θέτοντας τα θεμέλια για ένα δραματικό αποκορύφωμα πάνω στη σκηνή! Εκτροχιασμένα πάθη, αχαλίνωτη ζήλια και παράφορη αγάπη... απειλούν να οδηγήσουν τους μοιραίους εραστές σ` ένα σημείο χωρίς επιστροφή...
ΗΧΟΣ: 5.1 DTS.
Τιμη 19.90Ε
Πηγη: www.videosun.gr
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Κώστα το συγκεκριμένο το περιμένω εδώ και ένα μήνα περίπου..........
Το θέλω για δώρο στην γυναίκα μου που της αρέσει πάρα πολύ...........

(περίεργη στάση της Προοπτικής που έχει αργήσει χαρακτηριστικά, αφού η μονή έκδοση για τα videoclubs έχει βγει εδώ και ένα μήνα περίπου......)

Έχω την εντύπωση (και μακάρι δηλαδή....) ότι η διπλή που αναφέρεις θα έχει καλύτερη συσκευασία (απ' την απλή των videoclubs)
Για να δούμε........ :roll:
 

Μηνύματα
305
Reaction score
85
Εχει Καλυτερη συσκευασια Γιαννη, ειναι σε βελουδινο κουτι, και μεσα βρισκοντε 2 DVD σε παλστικη θηκη. Εχει κυκλοφορησει απο την Δευτερα νομιζω. Εγω χθες το αγορασα.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Στην Πάτρα Κώστα ακόμα τίποτα.........
Και δεν ξέρω τι παίζει σήμερα (λόγω "1ης Μάη")

Θα το ψάξω..........
Ευχαριστώ Κώστα για τις πληροφορίες!!! :D
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Κώστα το πήρα εχθές..........
Προσεγμένη βελούδινη συσκευασία και λογική τιμή!

Να βρω λίγο χρόνο για να δω το 2ο δισκάκι τι περιέχει!! :D
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Ρε παιδιά εγω διαβάζω αλλου πως η Προοπτική δεν βγάζει τη special edition με βελούδινη συσκευασία. Εσείς απο που το πήρατε;
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Σε όλα τα καταστήματα μπορείς να το βρεις!!!
Εγώ το πήρα από το Discover Παπασωτηρίου στην Πάτρα.......
Λογικά σε όποιο κατάστημα που πουλάει ταινίες σε DVD θα την έχει....

Είναι σε θήκη από βελούδο και μέσα στο κουτί (που βγαίνει τραβηχτό από την βελούδινη) θα βρεις τα δύο δισκάκια.

Αν προλάβω θα κατεβάσω μια φωτογραφία να το δεις!!! :D :D
 

Μηνύματα
226
Reaction score
0
Πόσα GB είναι η ταινία με ελληνικούς υποτίτλους και το αγγλικό soundtrack;
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Ρε παιδιά καμία photo απο το πακέτο υπάρχει; Σήμερα το έφερε το video club απο το οποία το είχα κάνει παραγγελία και δεν μου γέμισε το μάτι αυτό που είδα. Δεν το πήρα.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ρε παιδιά καμία photo απο το πακέτο υπάρχει; Σήμερα το έφερε το video club απο το οποία το είχα κάνει παραγγελία και δεν μου γέμισε το μάτι αυτό που είδα. Δεν το πήρα.

Στα βιντεοκλάμπ πάει η φθηνιάρικη έκδοση (που προορίζεται για ενοικίαση....)
Μόνο σε καταστήματα που πουλάνε cd / DVD θα βρεις την "καλή" 2πλη έκδοση.......

Το βράδυ θα κατεβάσω φωτογραφία........
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Μου φέρανε τη διπλή έκδοση για πώληση (19,90). Επειδη όμως δεν μου γέμισε το μάτι (βελούδινη θήκη ήταν αυτό το πραγμα σαν αφρολεξ;) και επειδή ήταν στραγισμένο δεν μπορεσα να το περιεργαστώ. Θα το εκτιμούσα εαν ανέβαζες καμία φωτο για να δω!
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Αυτή είναι......
Το βελούδινη είναι μάλλον "βελούδινη"
Τι περίμενες άλλωστε με 19,90???? :roll: :roll: :roll: :roll:

Αν είναι το διπλό πάρ' το.
Δεν υπάρχει άλλη έκδοση άλλωστε!!

Το βράδυ θα την έχεις την φωτογραφία πάντως, επιβεβαιώνεις και αύριο το αγοράζεις!!! :D :roll:
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Ε νταξ, είχα άλλες προσδοκίες. Για δώρο το θέλω έτσι και αλλιώς. Περιμένω photo σου, thanks anyway :)
 




Μηνύματα
30.533
Reaction score
40




Πιστεύω να καλύπτεσαι από το..........φωτορομάντζο!!! :lol: :lol: :lol:

Αυτά......
Αγόρασέ το.
Και εγώ δώρο το πήρα στην γυναίκα μου και της άρεσε πάρα πολύ.......
Γιατί όχι και στον/στην παραλήπτη του δικού σου??? :roll: :roll: :wink:
 

Μηνύματα
465
Reaction score
54
Α μπραβο, αυτό φέρανε. Θα το αγοράσω αύριο. Για τη κοπέλα μου πάει. Με είχε κουβαλήσει μέχρι και cinema για να το δει...όσο και αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ...αυτό οι καρέκλες του village δεν βολεύουν γαμώτο.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
CptBill said:
Α μπραβο, αυτό φέρανε. Θα το αγοράσω αύριο. Για τη κοπέλα μου πάει. Με είχε κουβαλήσει μέχρι και cinema για να το δει...όσο και αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ...αυτό οι καρέκλες του village δεν βολεύουν γαμώτο.

Χα,χα,χα..............
Και εμένα με είχε φάει να το δούμε στο σινεμά αλλά ευτυχώς την έψησα ότι...... "στο σπίτι μας, με τον βιντεοπροβολέα μας, τις ηχειάρες μας, τα μεζεδάκια μας, τους καναπέδες μας......"
Βέβαια περιττό να αναφέρω ότι στους καναπέδες μας εκείνο το βράδυ είχε κάτσει και ο Μορφέας..........Κοιμήθηκα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!
Και ας μπουμπούνιζε το sub........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.755
Μηνύματα
2.874.870
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top