ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.













MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

Το ''φτωχικό σου'' είναι μια χαρά!!!
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

...και παραπάνω απο μια χαρά, πολλές χαρές θάλεγα!
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

Πολύ όμορφα!

Πες μας 2-3 πραγματάκια περισσότερο για τις συσκευές σου, και κυρίως για τα ηχεία σου.
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

Αρχηγος ο φιλος μας ο TSOK......βλεπω στον χωρο σου φιλε μου πολυ μουσικη,σιντια ,βινυλια,ντιβιντια και φυσικα πολλες αφισσες απο αγαπημενα groups.........για παρτυ σου θα ελεγα ο χωρος οπου μπορεις και ταξιδευεις και ξεσκας αγορινα!!!!!!
Τι ποιο ωραιο για εναν χομπιστα......

Παντα τετοιια φιλε μου στην κοντρα με την ασκημη καθημερινοτητα που βιωνουμε.....νασαι παντα καλα και φυσικα........ζορικες ακροασεις!!!!!

:410::410::602::602:
 

Μηνύματα
275
Reaction score
320
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

ο ενισχυτης ειναι ο rotel ra-960bx 2x 60w,τα ηχεια ειναι τα klipsch kg 4.5 100w,97 db.τα εχω αρκετο καιρο[12-13 χρονια περιπου ηχεια και ενισχυτη].το cd player ειναι φτηνουτσικο sony cdp-xe 370.ομως η προτιμηση μου ειναι τα βινυλια.πικ-απ ειχα το project rpm-5,αλλα το αλλαξα και εχω τωρα το project experience comfort με φθηνη κεφαλη την ortofon gt.αυτο που ακουω στα αφτια μου με ικανοποιει απολυτα.ειτε χαμηλο,ειτε ο ογκος που βγαζουν τα ηχεια,ειτε οι κορνες[πριμα].στον μελλον σκεφτομαι και μια λαμπα βεβαια.η μουσικη που ακουω ειναι hard rock δεκαετιας 70-80.τα μικρα klipsch rb-51 τα εχω για την tv και ταινιες.η tv ειναι η lg 42lw4500 led 3d.για ταινιες εχω το bluray της lg bd 690.3d και αυτο.θα παρω σιγουρα εναν ενιχυτη av και βασεις για τα μικρα τα klipsch.
 

Μηνύματα
275
Reaction score
320
Απάντηση: ΤΟ ΦΤΩΧΙΚΟ ΜΟΥ.

Αρχηγος ο φιλος μας ο TSOK......βλεπω στον χωρο σου φιλε μου πολυ μουσικη,σιντια ,βινυλια,ντιβιντια και φυσικα πολλες αφισσες απο αγαπημενα groups.........για παρτυ σου θα ελεγα ο χωρος οπου μπορεις και ταξιδευεις και ξεσκας αγορινα!!!!!!
Τι ποιο ωραιο για εναν χομπιστα......

Παντα τετοιια φιλε μου στην κοντρα με την ασκημη καθημερινοτητα που βιωνουμε.....νασαι παντα καλα και φυσικα........ζορικες ακροασεις!!!!!

:410::410::602::602:
σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε μου.οντως πολυ ασχημη καθημερινοτητα και ευτυχως που εχουμε τα συστηματα μας για να ξεφευγουμε και τα καταφερνουν μια χαρα να μας παρασερνουν σε αλλο κοσμο.οι αφισσες που βλεπεις οντως ειναι σε ολο το δωματιο αλλα οχι απο πολλα γκρουπς αλλα μονο απο τους ''scorpions'' αφου ειναι και το αγαπημενο μου.επισης χαρηκα που τα λεμε απο 'δω.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top