ΤΟ συστηματακι μου που με ταξιδευει εκει που θελω να ταξιδεψω

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Και απο μενα λοιπον το μικρο συστηματακι μου που βρισκεται στο σαλονι μου.
Αποτελειται απο
advance acoustic xi 105 ενισχυτη
coctail audio X45
project essential 3 πικαπ
tube box s phono
sony 65'' τηλεοραση
 

Attachments











Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
αυτο με τους λογαριασμους στο ψυγειο με τα μαγνητακια,το κανει και η γυναικα μου και με τρελαινει.......αφου εγω τα πληρωνω,δωστα κατευθειαν στο χερι,τι το κολλας? Πολυ καλη η πατεντα για τις καψουλες του καφε.
Το συστημα καλο,καλα κομματια,αλλα μια μερα που θα εχεις ορεξη,φτιαξε λιγο τα καλωδια πισω απο τα μηχανηματα γιατι τα βλεπω λιγο χυμα.
 

Μηνύματα
227
Reaction score
274
Home Theater
οχι δεν με συγκινει πια και ουτε ακουω σε μεγαλη ενταση εργα. το μονο που εκανα ειναι να καταργησω την ηχομπαρα που ειχα και περασα τον ηχο στον ενισχυτη και στα ηχεια. Μια χαρα με καλυπτει
αυτο με τους λογαριασμους στο ψυγειο με τα μαγνητακια,το κανει και η γυναικα μου και με τρελαινει.......αφου εγω τα πληρωνω,δωστα κατευθειαν στο χερι,τι το κολλας? Πολυ καλη η πατεντα για τις καψουλες του καφε.
Το συστημα καλο,καλα κομματια,αλλα μια μερα που θα εχεις ορεξη,φτιαξε λιγο τα καλωδια πισω απο τα μηχανηματα γιατι τα βλεπω λιγο χυμα.
και ηθενα να το γραψω οτι τα καλωδια ειναι χυμα στο κυμα....εχεις απολυτο δικιο αμαρτια ειναι να μην ειναι τακτοποιημενα...........
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
,φτιαξε λιγο τα καλωδια πισω απο τα μηχανηματα γιατι τα βλεπω λιγο χυμα.
που να δεις τι γίνονται με τα δικά μου γι' αυτό έχω φτιάξει ένα έπιπλο να μην τα βλέπω...........
και τα έχω φτιάξει όσο μπορώ καλύτερα
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.227
kαλώς ήρθες ....μετα απο 10 χρόνια .
sorry my friend ,
Πίσω από το δεξί ηχείο ....υπάρχει ψυγείο ;
 




Μηνύματα
227
Reaction score
274
-
Στα δύσκολα και εσύ με τους κ@λοχόρους να μην υπάρχει μια γωνιά σωστή πουθενά γιά εμάς !
Συμπάσχω ....σε καταλαβαίνω .
παντα πρεπει να κανουμε το καλυτερο με αυτο που εχουμε,κανενα προβλημα
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top