ΤΡΟΜΕΡΟ SITE

Μηνύματα
1
Reaction score
0
:p

Τελικά είναι ωραίο πράγμα να βλέπεις τον άλλο να ξεφτιλίζεται δημοσίως.
Να σου ζήσει φίλε Καφάτο η νέα συνεργασία με αυτούς που έως τώρα ήσασταν τάχα στα μαχαίρια!
Αλλά η πορεία του site θα σου δείξει ότι οι καιροσκόποι πάντα οδηγούνται στο περιθώριο.
Πως νιώθεις τώρα που όλοι οι πρώην φίλοι σου σε έχουν στο φτύσιμο;
Από ότι βλέπεις μάλλον το νέο σου site πάει κατά διαόλου σε αντίθεση με το avforum που πετάει.
Να είσαι σίγουρος ότι αυτή είναι μόνο η αρχή. Και να είσαι σίγουρος ότι θα ανεβάσουμε το site πολύ παραπάνω μόνο και μόνο για να σου αποδείξουμε ότι αυτό που θα κλείσει σε λιγάκι θα είσαι εσύ και όχι εμείς.
Άντε γεια Ιούδα!
 


Μηνύματα
1.159
Reaction score
5
Τι σχέση έχει αυτό στη κατηγορία "Digital Projectors" ?

Αυτό θα έπρεπε να είναι στη κατηγορία "Είμαι μικροτσούτσουνος και γράφω ανώνυμα αηδίες".
 

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Τη σε έπιασε ρε φίλε περνάς καμία κρίση? Της νύκτες κοιμάσαι καλά? Μήπως έχεις εφιάλτες?

Φίλε μου όσο θα διαβάζω τέτοια μηνύματα από τύπους σαν εσένα δεν ανησυχώ για την επιτυχία του site!

Και το γνωμικό της ημέρας.

Ποτέ μην παλεύεις με ένα γουρούνι, αυτό θα το ευχαριστηθεί αλλά εσύ θα νιώθεις βρόμικος.
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Το πως παει το site ασε να το κρινουν οσοι συμμετεχουν και το επισκεπτονται καθημερινα ....
Το επιπεδο εδω είναι λίγο διαφορετικο ισως απο οτι έχεις συνηθισει ...
Να εισαι πάντως καλά που μας παρακολουθεις...
 


Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Έχω να κάνω μια εισήγηση


Εισηγούμαι άτομα που κάνουν έγγραφη με μόνο σκοπό να θίξουν άτομα και καταστάσεις σαν τον φίλο μας τον Νικόλαο να διαγράφονται άμεσος χωρίς δεύτερη σκέψη.
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Καταρχήν θα ήθελα να ζητήσω από όλα τα μέλη του avsite να μην απαντούν σε τέτοιου είδους μηνύματα εκτός αν υπάρχει προσωπική αναφορά. Γιατί να συγχυζόμαστε χωρίς λόγο;

Ο συγκεκριμένος γράφτηκε μέλος μόνο και μόνο για να γράψει ένα μήνυμα που όπως πίστευε θα έκανε κακό στο site μας.

Δυστυχώς όμως γι' αυτόν δεν μπορεί να καταλάβει ότι τέτοια μηνύματα αποτελούν την καλύτερη απόδειξη ότι αυτό το site έχει μέλλον γιατί έχει μια σωστή φιλοσοφία. Εδώ λειτουργούμε όλοι καλοπροαίρετα, γιατί όλοι έχουμε ένα κοινό χόμπυ. Και αυτός ο δεσμός μας είναι πολύ ισχυρός.

Το μήνυμά σας αποτελεί για εμάς την καλύτερη διαφήμιση. Γι' αυτό και θα μείνει εδώ. Και για έναν ακόμα λόγο: Να μας θυμίζει στο μέλλον τι πρέπει να αποφεύγουμε...

Και κλείνω με μια δήλωση η οποία νομίζω εκφράζει όλα τα μέλη του avsite. Το avsite δεν ανταγωνίζεται, δεν ζηλεύει και δεν πολεμά κανέναν.


Χρήστος Ακρατόπουλος
Γενικός Διαχειριστής
 

Μηνύματα
130
Reaction score
0
Γιατι δεν γινετε ενα post να μπαινουν αυτου του ειδους τα μυνηματα :?:

Βασικα...για να τα βλεπουν αυτοι που τα γραφουν :shock:

Τιτλος του post: "Είμαι μικροτσούτσουνος και γράφω ανώνυμα αηδίες" εαν επιτρεπει ο "νονος" SteliosFan :wink:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524


Η Σελήνη σχηματίζοντας όψεις με τον Ποσειδώνα, τον Ήλιο και τον Άρη θα σας δώσει αρκετή ευχέρεια στο λόγο, ίσως και κάποια ποιητική ικανότητα, η οποία θα λειτουργεί περισσότερο διαισθητικά παρά με τη λογική. Ωστόσο, τα άτομα που θα βρίσκονται στο άμεσο περιβάλλον σας δεν συμφωνούν.
Κάποια από τα στερεότυπά σας θα καταρρεύσουν και θα σας ελευθερώσουν από φοβίες που εδώ και καιρό σας βασανίζουν. Σε πιο πρακτικά επίπεδα όμως, θα χρειαστεί να είστε λίγο πιο προσγειωμένοι και σοβαροί καθώς σε αυτά, το υλικό αποτέλεσμα παρά η έμπνευση είναι αυτό που μετρά. Τα κίνητρά σας θα είναι κακά αλλά αυτό που θα μετρά θα είναι μόνον το αποτέλεσμα...

Εάν είσαι τοξότης έχω σκίσει τις πυτζάμες μου :lol:
 

Μηνύματα
531
Reaction score
0
Hi-Q said:
Γιατι δεν γινετε ενα post να μπαινουν αυτου του ειδους τα μυνηματα :?:

Βασικα...για να τα βλεπουν αυτοι που τα γραφουν :shock:

Τιτλος του post: "Είμαι μικροτσούτσουνος και γράφω ανώνυμα αηδίες" εαν επιτρεπει ο "νονος" SteliosFan :wink:
Συμφωνώ με μια μικρή αλλαγή στον τίτλο:
"Οσοι πικραμένοι ξεσπαθώστε ελεύθερα γράφοντας ανώνυμα αηδίες" :D
Ας έχουν και οι βαρεμένοι τα post τους ώστε μετά να γίνονται ανέκδοτα :D :wink:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Ειναι φιλοι μας οι Γερμανοι....

Αντώνης K. said:
Έχω να κάνω μια εισήγηση

Εισηγούμαι άτομα που κάνουν έγγραφη με μόνο σκοπό να θίξουν άτομα και καταστάσεις σαν τον φίλο μας τον Νικόλαο να διαγράφονται άμεσος χωρίς δεύτερη σκέψη.
Δε συμφωνω με αυτο, Αντωνη.
Ευτυχως ζουμε σε ελευθερη χωρα.
Ειναι ευπροσδεκτες ολες οι αποψεις και ολοι, ειτε ειναι μικροτσουτσουνοι, ειτε μεγαλοτσουτσουνοι ειτε γλυκοτσουτσουνοι.
Διαγραφες ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ και ΜΕΛΩΝ γινονταν ΑΛΛΟΥ πραγμα το οποιο με πειραζε.

Ενα δεν μπορω να καταλαβω...
Προς τι ο πονος και ο αλληλο(?)σπαραγμος κ nikolaos?
Εχουμε να χωρισουμε τιποτα?
Τιθεται θεμα ανταγωνισμου?
Μου θυμισε προεκλογικη περιoδο, που θελει ο ενας να φαει τον αλλο για να βγει κυβερνηση και να τρωει την πιτα...
Αλλα εδω? Υπαρχει πιτα και δεν το ξερω, γιατι εχω και μια λιγουρα?
Παιζει ρολο το ποιος ειναι καλυτερος και αν ειναι καποιος?
Ποιος θα μεινει on line περισσοτερο?
Μαγαζι ειμαστε?

ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΔΩ
ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ ΚΑΙ ΟΦΕΛΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ

Παντως θα το εκτιμουσα αν φανερωνατε την ταυτοτητα σας.
Οπως και μια...επιθεση χωρις γαντια με χτυπημα στο προσωπο και οχι κατω απο τη μεση.
Το καρναβαλι αργει αλλωστε και ειναι νωρις να φοραμε απο τωρα μασκες.

Δεν υποστηριζω τον Ανδρεα (δεν ειναι μικρο παιδι) ουτε το avsite αλλα εχω μαθει να εκφραζω την αντιθεση μου σε καταστασεις και ανθρωπους μου με ενοχλησαν.
Και ασφαλως μην παρετε την...αντεπιθεση μου ως προσωπικη προς το προσωπο σας (αφου δεν μας το εχετε εμφανισει).

Δε μας δωσατε να καταλαβουμε το λογο και τη σκοπιμοτητα της δημοσιευσης σας βεβαια. Αλλα αν ειχατε το θαρρος (και οχι το θρασος) θα σας παρακαλουσα να δημοσιευσετε το κατορθωμα σας στο avforum (που συνεχιζω και θα συνεχισω να το επισκεφτομαι παραυτα, γιατι ενας κουκος δεν χαρακτηριζει ολα τα μελη), ωστε να το σχολιασουν και τα εκει μελη.

Αλλα αν δεν εχετε κ nikolaos το θαρρος να βαλετε εστω ενα ψευτικο ονοματεπωνυμο και οχι ψευδωνυμο, λυπαμαι...

Καλη επιτυχια σε ολους και σε ολα τα site
και ευχομαι να αποκτησετε καποια στιγμη το θαρρος που σας λειπει, γιατι δοξα τω Θεω εχουμε στην Ελλαδα πολλους θρασυδειλους...

Γιωργος Ανδρεαδης
(real name, no shit)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.680
Μηνύματα
2.869.814
Members
37.945
Νεότερο μέλος
beetlejeans
Top