Ταινίες τρόμου που άφησαν ιστορία

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
sublime cruelty? ή καπως ετσι... 2002-3-4 καπου εκει.....
ειχε ενα οδηγο φορτηγου.....που εκανε αυτα που λες, αλλα δε θυμαμαι σουμπαρου στην υποθεση...χαχαχαχαα...
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
sublime cruelty? ή καπως ετσι... 2002-3-4 καπου εκει.....
ειχε ενα οδηγο φορτηγου.....που εκανε αυτα που λες, αλλα δε θυμαμαι σουμπαρου στην υποθεση...χαχαχαχαα...
Δεν είναι αυτό, αν δεν έχει Subaru μέσα λέμε για άλλο :p :whistling:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
ειμουν σε ενα κλαμπ εκεινη την εποχη και το επαιζε στην οθονη.... εχω να το δω απο τοτε... 🐒
δε βλεπω ταινιες εδω και πολλα χρονια οποτε γι αυτο δε συμμετεχω στο θεμα... δηλαδη και να δω καμμια τη ξεχναω μετα.. :)
 

Μηνύματα
3.090
Reaction score
8.866
Παιδιά ο καθένας έχει τα γούστα του στις ταινίες και εγώ με τα zombie σπάω πλακά !!!
Σίγουρα πάντως όταν βγαίνουν πολλά σειρές ταινιών οι πρώτες είναι οι καλύτερες.
άλλη μια ταινία που μου άρεσε είναι.......
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
Αυτό:



Αν ξεπεράσεις λίγο το πρώτο σοκ της κακής (κλασσικά) ηθοποιίας κάποιων, είναι ωραίο και με ωραία υπόθεση.
Επίσης είναι sequel που βλέπεται :thumbsup:
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Αλλο ενα αριστουργημα και ριμεικ απο την ταινια του 1978,με πολυ πιστη αντιγραφη των γεγονοτων και σχεδον της ατμοσφαιρας.

Το μονο περιεργο της ταινιας,ειναι η χαμηλη βαθμολογια στο Imdb...Το αντιθετο θα επρεπε να συμβαινει-πιστεψτε με!

The long weekend 2008
MV5BNDQ0MGI0MWItMjljMC00ZGVkLTliYWYtNmEwOTAzZTVhNjU2XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UY1200_CR...jpg
longweekendl.jpg
 

Attachments


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Περιεργο παντως που δεν εχουμε ανεβασει εδω ακομα μια απο τις τρομακτικοτερες ταινιες που εχω δει στην ζωη μου-και σε οσους φιλους εδω ρωτησει με τα ιδια γουστα!Και σοβαρολογω!

VHS 2012

81b5XH+Z5cL._AC_SL1500_.jpg
vhs1.jpg
unnamed.png



Αποφευγω να δειξω spoilers βεβαια,οπως θα ηθελα το ιδιο να κανετε ολοι οσοι ποσταρετε στο νημα και σας ευχαριστω.
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628

Video_4-Copy-30-min.jpg
MV5BZDlkMGQ4MGMtYWY4OS00NGIyLTk3NGItN2ZiZTRkZDNlYWMyXkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_.jpg


Ειχα κανει μια προσπαθεια να την δω στο Netflix περσι χειμωνα περιμενοντας να ειναι αλλη μια υπερπροσπαθεια να τρομαξει ο θεατης αλλα η ταινια ειναι εξαιρετικη.Αρκετα ατμοσφαιρικη και πρωτογονα τρομακτικη στα εημεια χωρις να σε κουραζει παρολη την μεγαλη διαρκεια της!Την θεωρω must στους φανατικους του ειδους.
 
Last edited:











ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.333
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top