Ταχύτητα VDSL

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Οσοι εχουμε συνδεση VDSL ας βαλουμε τις ενδειξεις που μας δινει το τεστ της OOKLA ωστε να εχουμε ενα μετρο συγκρισης.
Ξερω οτι δεν ειναι απολυτως αξιοπιστο αλλα ας χρησιμοποιησουμε ολοι αυτο για να υπαρχει κοινος "μετρητης".
Αν καποιος εχει να προτεινει κατι καλυτερο,ευπροσδεκτο.

http://www.speedtest.net/index.php

Ξεκινω:
50αρα VDSL στη Forthnet μου δινει μεσο ορο 29 με ανωτερη τιμη που εχω δει το 30,5.Βρισκομαι 700 μετρα απο το "κεντρο".
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.460
:rolleyes:Τσώπα τσώπα ...απολαμβάνεις τη φύση και το ζωικό βασίλειο εσύ δεν έχεις ανάγκη από τέτοια:p:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Από Αλεξ/city...

αχ αυτό το πινγκ:(
υποκειμενικό αποτέλεσμα..υπόψιν ότι κατεβάζω με 5.9-6.0Mb/s σχεδόν σταθερά και ανεπηρέαστο σερφάρισμα;):party:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.460
Οσοι εχουμε συνδεση VDSL ας βαλουμε τις ενδειξεις που μας δινει το τεστ της OOKLA ωστε να εχουμε ενα μετρο συγκρισης.
Ξερω οτι δεν ειναι απολυτως αξιοπιστο αλλα ας χρησιμοποιησουμε ολοι αυτο για να υπαρχει κοινος "μετρητης".
Αν καποιος εχει να προτεινει κατι καλυτερο,ευπροσδεκτο.

http://www.speedtest.net/index.php

Ξεκινω:
50αρα VDSL στη Forthnet μου δινει μεσο ορο 29 με ανωτερη τιμη που εχω δει το 30,5.Βρισκομαι 700 μετρα απο το "κεντρο".
Άρα δεν έχεις 50άρα..απλά πληρώνεις 50άρα...οπότε πάρε τον Ζιζίκο με τα σκλια και κάντε μια επίσκεψη εκεί κάπου στα 700 μέτρα να σου πειράξουν λίγο το μετρητή:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.120
αχ αυτό το πινγκ:(
γιατι παιζεις on line παιχνιδια?
αν θες καλο ping παρε τηλ τον παροχο σου και πες τους ακρυβος αυτο: θελω να μου ενεργοποιησετε το 'fast path' θα παει το ping 5 με 10, αλλα μπορει να χασεις λιγο σε ταχυτητα;) αλλα με τετοια ταχυτητα δεν σε νοιαζει
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Γειτονιά είστε
?:whistling::D:D:D:D:D
35 km απόσταση, και μάλιστα σε πυκνοκατοικημένη περιοχή, αλλά μέχρι 7,5 Mb/s πιάνω. >:(
 





stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
σε λιγες μερες θα βαλω κ γω! μολις τελειωσανε εργα στο Π.Φαληρο και οπτικες με νεα καμπινα! δε κρατιεμαι! :D
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.359
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top