Τα μπρελόκ μας!!!

V

VIDEOMIX

Guest
Αν και τα τελευταία χρόνια κυρίως όσοι αγοράζουν καινούργια αυτοκίνητα, δεν διακοσμούν τα κλειδιά τους με "μπηχλιμπίδια και μπρελόκ, εν τούτης πολλοί ειναι αυτοί που ασχολούνται ιδιαίτερα με αυτό. Εχω δεί πολύ όμορφα μπρελόκ σε παρέες αλλα και σε φίλους.
Και επειδή μου αρέσει η στατιστική αλλα και οι ιδέες πολλών ανθρώπων που απαρτίζουν το AVsite, γράψτε μας η και δείξτε μας τι έχετε στα κλειδιά του αυτοκινήτου σας η και της μηχανής σας. 8)
 

V

VIDEOMIX

Guest
Το δικό μου ειναι ασημένιο και το έχω διακοσμήσει με ενα υπέροχο αντίγραφο αρχαίου Ελληνικού νομίσματος.
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.922
Reaction score
12.582
Εχω ένα απλό δερμάτινο. Από τη μία έχει το σήμα του κατασκευαστή και από την άλλη το επώνυμό μου (μου το έκαναν δώρο).
 


Μηνύματα
202
Reaction score
0
Στο μπρελόκ έχω όλα τα κλειδιά που μπορείς να φανταστείς (κακό αυτό, το ξέρω αλλά αν δεν το κάνω έτσι συνέχεια θα ψάχνω να τα βρω. Είμαι στα πρόθυρα του Αλτσχάιμερ!).

Όσο για μπρελόκ, το σήμα της Honda. Αυστηρά!
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Εγω εχω 4 διαφορετικα μπρελοκ...
1 σπιτιων
1 αυτοκινητου
1 μηχανης
1 Γκαραζ

ολα μαζι στο ιδιο δε μπαινουν...
και τον τελευταιο καιρο τα εχω ελαφρυνει πολυ απο τα μπιχλιμπιδια....
 



Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Κι εγώ όλα μαζί τάχω τα κλειδιά, παρόλο που δεν είναι ό,τι καλύτερο για το διακόπτη, αλλά διαφορετικά κάποιο θα ξεχάσω οπωσδήποτε. Εκτός λοιπόν από κλειδιά 2 Jimny, σπιτιού, αυλόπορτας και το συναγερμό, το μπρελόκ περιλαμβάνει μια Παναγίτσα, μια σφυρίχτρα κι ένα maglite (μόνο!), και το συνολικό βάρος του σαφώς και δεν αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση..

Έχω καλό γούστο, αλήθεια σας λέω :oops:, αλλά το χρησιμοποιώ σε άλλες περιστάσεις!!
 



Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
gryphon diablo οπως και η μαρκα του ενισχυτη μου....μου το εστειλε η εταιρια ενα μηνα μετα τον ενισχυτη.,,,,,;)
 



Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Τη μάρκα του αυτοκινήτου μου με το όνομά μου από κάτω!(Δεν είμαι ψώνιο!!!) :lol:
 



V

VIDEOMIX

Guest
Και αν έγραφε <<Δημήτρη εσύ superstar>> θα ήσουν αρχίκαραψονάρα Δημητράκη. :lol:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Να και τα δικα μου.



Πατεντα κατω απο το rc του συναγερμου της μηχανης : Υπαρχει ενας μαγνητης ωστε το rc να "πιανει" πανω στο τιμονι ωστε να ειναι αμεσα προσβασιμο το κουμπι για τα alarm....

Λειπουν βεβαια καποια αλλα μπρελοκ με αλλα κλειδια (σπιτιων, γκαραζ κλπ...).
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.352
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top