Τα ''like''

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
. . . χμ , τι μπορείς να πείς γ΄ αυτά , είναι σίγουρα κολακευτικά αλλά πότε ακριβώς τα βάζουμε ;

- όταν μας αρέσει η ανάρτηση
- όταν μας ''αρέσει'' ο γράφων
- όταν θέλουμε να δώσουμε ώθηση σε κάποιους που για δικούς τους λόγους έχουν ράθυμους ρυθμούς συμμετοχής ( εγώ προσωπικά το κάνω )
- όταν θέλουμε να ηρεμήσουμε τα πνεύματα . . . πχ like συγχρόνως & στους δύο ή και περισσότερους εμπλεκόμενους σε κάποια ''καυτή'' διαφωνία , ( φίλος και συνφορουμίτης το κάνει )
- προσωπικές ίντριγκες
- κλπ


- το έναυσμα όμως για τον εν λόγω νήμα , μου το έδωσε κάποιος ο οποίος ισχυρίζεται πως με αυτά απλώς πατάμε ένα κουμπί αποδοχής και τίποτα άλλο , εκεί που θα μπορούσαμε να απαντήσουμε γραπτά με αποτέλεσμα την συχνότερη και μεγαλύτερη συμμετοχή . . . χμμμμ . . . :thumbsdown: . . . μ΄ έβαλε σε σκέψεις
 


Μηνύματα
510
Reaction score
659
Όταν μας αρέσει η ανάρτηση ή συμφωνούμε με την άποψη που διαβάζουμε είναι αρκετό
Το να μας αρέσει ο γράφων είναι κλικαδόρικο και σεξουαλικά επικίνδυνο χαχαχ
 




Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
νομίζω τα like είναι οι φράσεις που σε πραγματική συζήτηση θα ήταν "ναι ρε", "α μπράβο", "σωστό και αυτό" και τέτοια
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγώ ανταλλάζω likes με τον μεριντότερ ,όπως η Ελλάδα με την Κύπρο 12άρια στη γιουροβίζιον....:p:p:p
[DOUBLEPOST=1496836297][/DOUBLEPOST]
Εγώ βάζω κι όταν θέλω να ειρωνευτώ κάποιον. :D

abcdΑτμιστής
Super Moderator

Εγγραφή:
6 Ιουνίου 2008
Μηνύματα:
49.688
Likes:
19.367

:whistling::whistling::whistling::p:p:p
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
Εγώ ανταλλάζω likes με τον μεριντότερ ,όπως η Ελλάδα με την Κύπρο 12άρια στη γιουροβίζιον....:p:p:p
- ανεβάζω την προσφορά και σπάω το μονοπώλιο . . . θα σου κάνω 100 like για κάθε 50 που θα μου κάνεις . . . δηλ 1+1 δώρο . . . :focus:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Κανονικά έπρεπε να είχε 301.683 like ο Χάρης! :whistling:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Με τα 1000 ζόρια... 8-)
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.865.608
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top