Τεχνικά θέματα

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εχω παρατηρήσει πώς προσπαθώ να αλλάξω μέγεθος font, χρωμα, κλπ σε μια φραση/λέξη και δεν γίνεται. Υπάρχει λόγος;

Θα μπορουσαμε επίσης να έχουμε και την επιλογη strikeout, μαζί με το bold, italics, underline?
Ευχαριστω!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.405
Reaction score
74.700
Όλα δουλεύουν εκτός των χρωμάτων. Το strike-through είναι μέσα στο insert.
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Όλα δουλεύουν εκτός των χρωμάτων. Το strike-through είναι μέσα στο insert.
ΟΚ, σε ευχαριστώ! Θα τεσταρω. Για το μεγεθος, μήπως φταίει ο Chrome που χρησιμοποιώ;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.405
Reaction score
74.700
Όχι, απο Chrome γράφω τώρα! Και τώρα.
 







Μηνύματα
342
Reaction score
1
Καλησπερα, απο το πρωι εχω προβλημα με το site, με το ζορι εγραψα ενα μηνυμα και αυτο τωρα. Χωρις να κανω εισοδο ολα ενταξει, αν κανω εισοδο, σερνεται, δεν εκανα καμια αλλαγη στον υπολογιστη, μονο οταν κανω εισοδο παρουσιαζεται,. Θα αποσυνδεθω αν τα καταφερω και θα διαβασω απ' εξω τι θα γραψετε. :help:
 

Attachments



A

AKARL

Guest
Καλησπερα, απο το πρωι εχω προβλημα με το site, με το ζορι εγραψα ενα μηνυμα και αυτο τωρα. Χωρις να κανω εισοδο ολα ενταξει, αν κανω εισοδο, σερνεται, δεν εκανα καμια αλλαγη στον υπολογιστη, μονο οταν κανω εισοδο παρουσιαζεται,. Θα αποσυνδεθω αν τα καταφερω και θα διαβασω απ' εξω τι θα γραψετε. :help:
Δοκίμασε ν' αλλάξεις το καλώδιο ρέβματος του υπολογιστή. ;) :p
 


Μηνύματα
342
Reaction score
1
Εκανα τα παντα, cookies, reset, τιποτα. Καποιος admin να μπει στα μελη και να τσεκαρει τον λογ μου. Τηλ σε φιλο και μπαινει κανονικα, σε εμενα μονο γινεται. Ισως καποιος μου εβαλε περιορισμενη προσβαση κατα λαθος, ξερω οτι γινεται.
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Εμένα μου βρωμάει παρέμβαση από Editor, τώρα ο ΕΑΡ είναι, ο Φούτης είναι, θα σε γελάσω... :biggrin:
Δεν έχουν οι έντιτορς τέτοια αρμοδιότητα-δυνατότητα.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.328
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top