Την έκανα πάλι.. (καιρό είχα). Για βοηθάτε τώρα....



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Είναι πολλά. Δες τί μπορεί να κάνει ο ντρέτμαν και ό,τι ανακτήσετε να το ανεβάσεις στο Google photos. Ό,τι ανέβει μέχρι την 31/5/2021 σε τυπικά υψηλή ποιότητα, είναι δωρεάν. Επίσης, μπορείς να αποκτήσεις και άλλα 50GB δωρεάν cloud εδώ.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δες τί μπορεί να κάνει ο ντρέτμαν
Πχοιος @Dretman βρε ημιθεε ;;;
Αφτος μέχρι προβατίνα στα κάρβουνα είναι... Για τσίπουρα μου είπε να πάω σπίτι του, ιδέα δεν έχει από αυτά το πουλάκι μου.. :roflmao:
 




Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Αλήθεια, το Degoo δίνει client για συγχρονισμό και τέτοια; Γιατί προ ολίγων μηνών που το δοκίμασα, με άφηνε μόνο μέσω web interface να ανεβοκατεβάζω. 100GB χειροκίνητα είναι καψόνι...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
θες μάναμ ένα πρόχειρο λάπτοπ να κάνεις δουλειά ; έχω ένα toshiba που περισσεύει για τέτοιες δουλειές...
Όχι μωρέ, από Τρίτη θα έρθει να μείνει η μικρή μαζι μου για καμιά βδομάδα και θα φέρει και το λάπτοπ της.
Σε ευχαριστώ πάντως.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.414
Μιας και λέτε για online storage υπάρχει το νέο


με 1ΤB free!

Επειδή είναι ακόμα σε beta δεν ξέρω αν υπάρχει εγγύηση στο τζάμπα. Το έχω στο κινητό μερικούς μήνες και πρόσφατα αναβαθμίστηκε και για desktop.

Εντωμεταξύ, πληρώνω χώρο σε google, icloud και onedrive. :biggrin:
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
A έτσι; Για εμένα με φάνηκε για πολύ γατόνι, έχει μια αυτή, ναδεισπωστηλέν, μια αυτοπεποίθηση... :roflmao:
Να δεις κ Κώστα μια αυτοπεποίθηση που έχω πάνω απ τη φουφου.... Άλλο πράμα σου λέω...... Μαέστρος......
Και με τα μηχανάκια δεν τα πάω άσχημα.... Άμα με μάθει η Σταυρούλα να στέλνω και μέιλ.... θα είμαι τουμπανο..... :roflmao: :roflmao:
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Μιας και λέτε για online storage υπάρχει το νέο


με 1ΤB free!

Επειδή είναι ακόμα σε beta δεν ξέρω αν υπάρχει εγγύηση στο τζάμπα. Το έχω στο κινητό μερικούς μήνες και πρόσφατα αναβαθμίστηκε και για desktop.

Εντωμεταξύ, πληρώνω χώρο σε google, icloud και onedrive. :biggrin:
Άντε μετά να πέσουν οι τιμές των δίσκων... Μόνο κάτι ψωρο-500άρηδες έχουν πέσει στα τάρταρα, όσο κάνουν 3 πίτσες... :biggrin:
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Να' μαι πάλι! Σας έλειψα; ναι το ξέρω ότι σας έλειψα.
Gλοιπόν επειδή την Πέμπτη έρχεται η μικρή μετά του λάπτοπ της, έψαξα σήμερα στο σκρουτζ για sata to usb, με κριτήριο το να υπάρχει άμεσα διαθέσιμο σε κατάστημα του κέντρου, ώστε να βολέψει το κλικ εγουει.
Εντόπισα λοιπόν τέσσερις επιλογές, δύο σε ξεφτίλα τιμή και δύο σε πιο νορμάλ.





Για πείτε, τι να πάρω;
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Τα πολύ φθηνά είναι αργά.
Αυτό ίσως...

Με αυτό σέμαϊ-γκαντ μου, εξοικονομώ και ένα δεκάρικο σε σχέση με αυτά που είχα δει, για να πάρω καπνό Καρελια πορτοκαλί, χαρτάκια και φίλτρα, άσε που φαίνεται άμεσα διαθέσιμο σε μαγαζί στην Πανεπιστημίου, οπότε μου κάνει.
Αλλά γιατί "ίσως";
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Γιατί δεν ξέρω αν είναι γρήγορο. Ασχέτως αν υποστηρίζει USB 3.0. Τέλος πάντων, όμως, επειδή οι φθηνές θήκες δεν έχουν σύνδεση ανθεκτική στη χρήση, (όπως οι ακριβότερες, που έχουν USB-C), πάρε αυτό. Αλλά είναι εξειδικευμένο, είναι docking station για γραφείο. (Ενώ τη θήκη μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις μετά, βάζοντας μέσα ένα δισκάκι, να το έχεις για backup). Αλλά οκ, άλλο σε καίει τώρα...
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.211
Reaction score
26.960
Μιας και λέτε για online storage υπάρχει το νέο


με 1ΤB free!

Επειδή είναι ακόμα σε beta δεν ξέρω αν υπάρχει εγγύηση στο τζάμπα.
Τι εννοείς? Ότι ενδέχεται να μας πουν είσοδος δωρεάν, έξοδος 50 ευρά??
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.197
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top