Την πάτησα;

Μηνύματα
6.141
Reaction score
167
Απάντηση: Την πάτησα;

Να σου κανω μια μεταβιβαση στη μηχανη στο τσαφ παφ;
Αστον μετα να ψαχνει ιδιοκτητη:137:
Με αυτη τη λογικη βρε Μιχαλη (με πινακιδες) θα ειχε μπλεξει ο μισος Ελληνικος λαος. Για να γινει σωστη δουλεια νομιζω πως επι τοπου θα επρεπε να ανταλλαξετε στοιχεια και να γινει μηνυση.

Δεν θα γινει τιποτα τελικα.Μπορεις ανετα να πλακωσεις τη μιση πολη:142:
 

Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Συνήθως τα άτομα αυτά είναι θρασύδειλα. Πιο πιθανό βρίσκω αυτό που λέει ο tanto παρά οτιδήποτε άλλο.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Το πιθανότερο είναι να μην δεις μήνυση. Πιο πολύ να φοβάσαι, μην μάθει τίποτα διευθύνσεις και σου κάνει καμιά μηχανή λαμπόγυαλο για εκδίκηση. Ν' αγιάσει το χέρι σου πάντως. Μπορούσες να του σπάσεις και όλα τα δόντια του κ@λόπαιδου????:141:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Απάντηση: Την πάτησα;

Το δικό μου χέρι πάντως με πονάει πολύ το ρημάδι.
Είχε σκληρά δόντια ο άχρηστος.
Αλλά η μύτη του έγινε ............. :142: :142:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Re: Απάντηση: Την πάτησα;

Το δικό μου χέρι πάντως με πονάει πολύ το ρημάδι.
Είχε σκληρά δόντια ο άχρηστος.
Αλλά η μύτη του έγινε .............
Την επόμενη φορά που θα τον πετύχεις, σκάσ' του τη στα νευρά!! Το χέρι σου θα πέσει στα μαλακά κι αυτός στο πάτωμα!!! Πονάει απείρως πιό πολύ από τη μύτη!!!:137: :137:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μιχάλη, αυτό το rxδι δεν πρόκειται να ασχοληθεί με το θέμα περισσότερο. Κι αν ασχοληθεί δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Καλά του 'κανες του παπάρα.

Μια συμβουλή μόνο. Ποτέ μην ρίχνεις μπουνίδια. Ρίχνε άφοβα όσες σφαλιάρες θες διότι δεν αφήνουν σοβαρά σημάδια και δεν μπορούν να κάνουν ζημιές. Αν χρειαστεί... αλλάζει το πράγμα. :137:

...
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Απάντηση: Την πάτησα;

Τι να σου κάνουν οι σφαλιάρες ρε Νίκο.
Σφαλιάρες ρίχνει και η μαμά μου.
Μπουνιές του χρειάζονται του αλήτη. Αλλά και στα νεφρά δεν είναι άσχημη ιδέα.
Αλλά που στο καλό είναι τα νεφρά; Κανένας γιατρός;
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Αν και εγω ειμαι της γνωμης οτι δεν θα κανει τιποτα απολυτως και οτι κανονικα επρεπε ακομη να τον βαρας , καλο θα ηταν αν εχεις καποιον φιλο γιατρο να σου γραψει ενα χαρτι οτι εχεις παθει κακωση στον λαιμο και ζαλιζεσαι και πρεπει να φορας κολαρο για κανα δυο εβδομαδες.
Αστο το χαρτι να το εχεις και αχρειαστο να ειναι.
Φυσικα θα πεις οτι αφου τους εβρισες για οτι εκαναν στον τυφλο , σε χτυπησαν ενω ηταν περισσοτεροι και εσυ ανταπεδωσες αμυνομενος.
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Την πάτησα;

Πρόεδρε,

ΕΙΣΑΙ SUPER ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ.
ΕΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ "ΟΤΙ ΕΧΕΙ" ΝΑ ΤΟΥ Γ___ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ. :413:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Και εγώ της ίδιας άποψης είμαι: ψευτοτσαμπουκάς ενός αλήτη που έκανε τη λαλακία του και τις έφαγε και από πάνω. Συγγνώμη δεν είχε τα άντερα να πει, τι θα έλεγε; Ό,τι όλοι: Θα σου κάνω μήνυση...
Στη θέση σου:
-Θα ερχόμουν σε επικοινωνία με τον πρόεδρο που σου ανέφερε ο Θανάσης πιο πάνω.
-Θα έψαχνα μήπώς έβρισκα τον συγκεκριμένο τυφλό.
-Θα έκανα μια βόλτα από το συγκεκριμένο σημείο, μήπως έβρισκα κανέναν που είδε τι έγινε.
-Αν μου έκανε μήνυση, θα έλεγα "παρενοχλούσε τον τυφλό και του έσπασα τα μούτρα, αν το ξανακάνει βγαίνοντας από την αίθουσα θα του τα ξανασπάσω, πόσο κάνει να πληρώσω;"
Και τέλος...
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: Την πάτησα;

Πρόεδρε , αν και αυτή δεν ήταν ενδεικνυόμενη πράξη , να σου πω τι θα έκανα εγώ , βίντεο με το κινητό , κατάθεση στην αστυνομία , και φυσικά αυτόφωρο .... Βέβαια στην δράση δύσκολα αντιλαμβάνεσαι τι πρέπει και τι δεν πρέπει , αλλά στο κάτω κάτω λίγα του έκανες ...
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Απάντηση: Την πάτησα;

επειδη δεν ξερω που ακριβως ειναι η Βασ. Όλγας Θεσ/νίκης, ο συλλογος τυφλων ειναι στην Ομονοια και το ΚΕΑΤ στην Καλιθεα.
Ο προεδρος ηδη ενημερωθηκε και αν γινει τελικα μυνηση - που δεν θα γινει - και βρουμε το τυφλο ατομο θα γινει εναντιον του αγωγη.
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Απάντηση: Την πάτησα;

σου στελνω με π.μ. το τηλεφωνο του προεδρου του Πανελληνιου συλλογου τυφλων και το τηλεφωνο του προεδρου Πατρας.
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Την πάτησα;

Mιχαλη,να αγιασει το χερι σου...Καλα του εκανες του αχρηστου..
 

Μηνύματα
590
Reaction score
1
1) Δεν θα κάνει τίποτα ο π@π@άρας (έτσι τα γράφουμε πια αυτά;)
2) Mike? Κανένας μάρτυρας δεν ήταν εκεί να του πάρεις τα στοιχεία;
3) Καλά του έκανες!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Απάντηση: Την πάτησα;

Παιδιά ευχαριστώ για τις συμβουλές σας και τις υποδείξεις.
Επειδή έχω τσατιστεί πολύ με τον τύπο, σκέφτομαι ότι την γλύτωσε πολύ φτηνά με μια μπουνιά.
Και αν τελικά το συνεχίσει θα του τα ξανασπάσω τα μούτρα κι ας πληρώσω όσο χρειαστεί.
Πόσο μπορεί να στοιχίζει το να σπάσεις στο ξύλο κάποιον;
Εδώ οι εγκληματίες και οι φονιάδες βγαίνουν έξω και τη βγάζουν λάδι.



Βρε λες εγώ να φάω ισόβια;
Κάποιος πρέπει να πληρώνει για τα εγκλήματα που γίνονται.
Εγώ είμαι ταμάμ να βγάλουν οι δικαστές όλη την αυστηρότητα που διαθέτουν, συνήθως σε λάθος άτομα.
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.642
Reaction score
9.202
Απάντηση: Την πάτησα;

Αν τυχόν σε ξαναενοχλήσει, πες του ότι βρήκες τον τυφλό για μάρτυρα (πράγμα που σου συνιστώ να κάνεις ούτως ή άλλως).
Ρώτα τον και πως του φαίνεται που θα είναι κατηγορούμενος για απρόκλητη επίθεση και απόπειρα πρόκλησης σωματικής βλάβης σε τυφλό. :137:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Απάντηση: Την πάτησα;

Αν τυχόν σε ξαναενοχλήσει, πες του ότι βρήκες τον τυφλό για μάρτυρα (πράγμα που σου συνιστώ να κάνεις ούτως ή άλλως).
Ρώτα τον και πως του φαίνεται που θα είναι κατηγορούμενος για απρόκλητη επίθεση και απόπειρα πρόκλησης σωματικής βλάβης σε τυφλό. :137:
Σωστό. Αν τυχόν και γίνει κάτι, αυτό θα του πω.
Αλλά νομίζω δεν θα γίνει. Τη γλύτωσε την δεύτερη μπουνιά ο αληταράς.
 

Μηνύματα
333
Reaction score
0
Όλες οι πράξεις έχουν τις συνέπειές τους. Η δική σου συνέπεια, είναι η.... τρελλή χαρά που νοιώθεις - κι εμείς μαζί σου - γι' αυτά που έκανες του σκατόπαιδου. Θα σου κλ.... τ' αρ...., κι αυτό το πολύ-πολύ. Νάσαι πάντα καλά!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top