Τι Χρώμα Προτιμάτε?

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Τι χρώμα προτιμάτε για της συσκευές σας?

Τελευταία εγώ έχω μια προτίμηση για της ασημένιες. :D :D :D
 

Μηνύματα
3.060
Reaction score
632
Ασημένιες και χρυσαφί σαμπανιζέ. Οι μαύρες δεν είναι άσχημες αλλά θέλουν πολύ πιο τακτικό ξεσκόνισμα 8)
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μαύρη μαυρίλα να πλακώνει είναι η καλύτερή μου. Αν μπορούσα να βάλω κι ένα παραβάν να μην φαίνονται κιόλας... the best there is. :wink:

Τα ηχεία βέβαια είναι άλλο θέμα....
 



Μηνύματα
296
Reaction score
0
Έχω μια τάση στα μαύρα μηχανήματα από παλιά (δεν με πειράζει τόσο η σκόνη όσο οι γρατζουνιές καμιά πρόταση γεια διορθώσεις ?), το κακό είναι ότι πολλά από τα περιφερικά στον χώρο μου (διακόπτες, πρίζες κλπ) είναι στο inox / ασημί και με προβληματίζει στης μελλοντικές αγορές ...
 

Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Ok με πείσατε!

Μόλις αγόρασα ένα φτηνό ασημένιο dvd για το υπνοδωμάτιο μάρκας Silver.

Όνομα και πράμα! :lol: :lol: :lol:
 



Μηνύματα
15.012
Reaction score
20.747
αυτα τα σαμπανιζε και τα μερικα ασημι μαζι με τα νικελ και τα βουρτσισμενα αλουμινια γενικα μ αρεσουν πιο πολυ απο τη μαυριλα. πλην ομως δεν γινεται ουτε συζητηση αν η χρεωση ειναι μεγαλυτερη απο 5% απο την τιμη του μηχανηματος.
ενταξει αμα φαινεται ομορφο το ακους(εστω βλεπεις) καλυτερα, αλλα να μη μας τον πιασουν κι ολας
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Μώρε μας τον πιάνουν αλλά κάνουμε πως δεν το καταλαβαίνουμε.

Διότι ο Κινέζος που βουρτσίζει τα αλουμίνια και τα χρώμια το κάνει για μερικα eurocents και αυτοί το πουλάνε πιο ακριβό για μερικές εκατοντάδες euro....
 

Μηνύματα
3.060
Reaction score
632
Ο Ατλαντικός Ωκεανός είναι δυσπροσπέλαστος φαίνεται ! :lol: :lol: :lol:

Γι' αυτό ανεβαίνουν οι τιμές. Οι συσκευές φτάνουν στην Ευρώπη μετά από περιπλανήσεις, αγώνες με τα τεράστια κύματα, καρχαρίες , τρίγωνα Βερμούδων και δε συμμαζεύεται... :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
385
Reaction score
7
Σαμπανιζέ τρανσιστοράτα για τις ακροάσεις της μέρας, μαύρα λαμπάτα για τις νυχτερινές. Στο φώς της ημέρας τα σαμπανιζέ είναι άπαιχτα και γουστάρεις να τα χαζεύεις, τη νύχτα οι γρατζουνιές στα μαύρα δεν φαίνονται και ούτε τα ίδια καλά καλά, μόνο οι λάμπες να φωτίζουν αχνά..(Εχω το πρόβλημα της μέρας και της νύχτας βλέπετε..)
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.351
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top