Τι ειπαν για το Crystalio II στην CES

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728


Διαβαστε τι εγραψε ο συντονιστης της κατηγοριας Video Processors του Αμερικανικου AVS ,Ofer Laor , μετα την επισκεψη του στο booth της Crystalio:

" The Cyrstalio booth was an eye opening experience. It was demoed with a projector designs 1080P DLP, that looked like a million bucks. They're way ahead of where they were before - this is an amazing product, with great UI, great design. It looks like they took our comments to heart and really did a great job. The version with an internal harddrive will be able to natively decode HD TS, WMV HD and DIVX HD!!! Amazing. The only problem with the combo is the list price, the projector designs projector is on the expensive side. "


Μετα απο αυτα δεν κρατιεμαι με τιποτα!

Βαγγεεεεελη , ποτε? :wink:
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Θα δούμε κάποτε και συγκριτικό ας πούμε CRYSTALIO vs DVDO VP30 ή άλλο?
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Εγω εμαθα τιμη για το CRYSTALIO και μου εφυγε το σαγονι. 2.550
Κανει παπαδες βεβαια το μηχανημα και θα το ηθελα αλλα...
Ιδιως το οτι στα format 2.35.1 σου βγαζει τις μαυρες
μπαρες ειναι ολα τα λεφτα.
Ασε τα <<κολπα>> που κανει με τα τσιπακια του και
σου δινει πεντακαθαρη εικονα!

Ακριβο ομως ρε γαμ....... το !!!!!!!!!
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Τό CRYSTALIO II δέν νομίζω οτι κάνει τόσο, μάλλον τά διπλά!!!
 


Μηνύματα
521
Reaction score
41
Μήπως θα μπορούσε ο κύριος Λάμπρου να μας δωσει τα χαρακτηριστικά του crystalio II στα ελληνικά διότι δεν κατανοώ όλες τις έννοιες στα αγγλικά και δεν καταλαβαίνω το πλήθος των δυνατοτήτων του
Ευχαριστώ προκαταβολικά. :D :D
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Φώτη καλημέρα,
τα χαρακτηριστικά του Crystalio ΙΙ γεμίζουν πολύ χώρο ώστε να τον καταχραστούμε στο site.
Μπορείς να διαβάσεις εδώ το φυλλάδιο με τα Specs του σε αρχείο .pdf ή να διαβάσεις (πάλι σε .pdf) εδώ το αναλυτικότατο user manual που μόλις κυκλοφόρησε.

Φυσικά αν θέλεις παραπάνω ενημέρωση μπορείς να με βρεις μέσω PM ή τηλεφώνου.
Το πρώτο demo μηχάνημα το περιμένω μέσα το Φλεβάρη. Ετσι τουλάχιστον μας ανακοινώσαν.
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Ααα, Φώτη, ζητάς στα Ελληνικά.. .. ..sorry διαβασα βιαστικά το μήνυμα σου! :oops:

Αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου μέσω PM ή αν θέλεις περίμενε λίγες μέρες για να κάνω τη μεταφραση του Site στη δική μας γλώσσα.
ok?
 


Μηνύματα
2.488
Reaction score
382
Kukloforei 9 Apriliou.....
To Media player tha doulepsei apo Iounio, opou tha anakoinothei kai to V.2 firmware.
Gia na doume, giati polu perimename! :D
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Kukloforei 9 Apriliou.....
To Media player tha doulepsei apo Iounio, opou tha anakoinothei kai to V.2 firmware.
Gia na doume, giati polu perimename! :D
Τι εννοεις βρε θηριο πολυ περιμεναμε?
Θα σκασεις 5.000 :shock: :shock: :shock: ???

Εμενα 5.000 κανουν τα ηχεια με τον AV το dvd και το πανι μαζι! :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
2.488
Reaction score
382
An skefteis oti to sustima isos ftanei ta 100.000, tora me to Stewart 2.35 pani pou tha mpei, ta 5.000 einai psixoula! :shock:

Ta 5000 einai lianiki, oxi timi dealer :cool:

prin xehaso, 6 -14 eimai Athina, na ertheis auti ti fora.
18-23 pali Athina tha eimai!! :mrgreen:

Oute pilotos na imouna!
 


Μηνύματα
2.488
Reaction score
382
Makari na imoun :D
Alla min xehnas pos einai gia domatio demo, ara exoda tetoiou eidous einai anagkaia merikes fores.
Ego pantos to vlepo san ependusi, afou proorizetai gia demo.
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Δημήτρη,
το προιόν ακόμη δεν θα μπορέσει να σου αποδώσει τα αναμενόμενα, ιδιαίτερα χωρις το Upgrade Μαϊου (δεν μιλάω για το upgrade Ιουνίου για το Media server) που είναι όλα τα λεφτά.
Μπορεί να έιναι εκλπηκτικό σαν Scaler αλλά καλύτερα να περιμένεις κανένα μήνα να το πάρεις τουλάχιστον έτοιμο για ρυθμίσεις γιατι όπως θα το πουλήσουν τώρα δεν νομίζω οτι θα ικανοποιήσει τα ISF γούστα σου.
Κάνε λίγο υπομονή κανένα μήνα για να δεις οτι θα βγει το Firmware και αγοράζεις μετά.
Σου μιλάει ο dealer τους που στο κάτω-κάτω ξέρω τα προιόντα τους άπέξω και ανακατωτά.
 

Μηνύματα
2.488
Reaction score
382
Baggeli,

thelo na to paro na paixo. :D
To upgrade tou Iouniou einai auto pou xreiazomai, mias kai thelo to RS232 gia na to xeiristo.
Tha kano Pasxa stin Ellada, ara mexri na arxiso ta "paixnidia" tha einai Maios!
To thema einai pos exoun idi pro-poulithei ola, ara den xero pote tha vrethei diathesimo kommati .
Einai opos ta les, o Media player einai ola ta lefta! 8)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.273
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top