Τι καλώδια ρεύματος χρησιμοποιείτε ?


Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Αυτό σημαίνει ότι θα έρθεις ?
Ελα μην το σκέφτεσαι καθόλου. Θα τελειώσουμε νωρίς.
 

Μηνύματα
277
Reaction score
0
Re: Τι καλώδια ρεύματος χρησιμοποιείτε ?

Με τον Μιαχάλη φτάσαμε τους 7. Αν κανετε λίγο δίαιτα και έχετε και καλή διάθεση θα είμαστε ΟΚ, στριμογμένα αλλά θα τα καταφέρουμε. Με δεδομένη τη καλή διάθεση όλων Μιχάλη είσαι μέσα.

Υπενθυμίζω:
Τα cd σας
Τα καλώδιά σας
Καλή διάθεση
Αν έχετε και κανένα interconect ή καλώδιο ηχείων που πιστεύετε οτι αξίζει τον κόπο ας αφήσουμε και κανένα μισάωρο για αυτά (το ζητάω σαν χάρη)
 

Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
Ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα επειγουσες γκομενοδουλειες θα με κρατησουν μακρια απο αυτο συγκριτικο. :oops:
οχι οτι με ψηνει να ακουσω καλωδια αλλα τελος παντων για τη παρεα βρε αδερφε......... :lol:
και σας εχω πει: αφηστε με να γινω καλα....!!!!! :lol:
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
mixalis kanakakis said:
Ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα επειγουσες γκομενοδουλειες θα με κρατησουν μακρια απο αυτο συγκριτικο. :oops:
οχι οτι με ψηνει να ακουσω καλωδια αλλα τελος παντων για τη παρεα βρε αδερφε......... :lol:
και σας εχω πει: αφηστε με να γινω καλα....!!!!! :lol:
Βρε να μην θέλουν να αφήσουν κάποιον να αγιάσει... :mrgreen:
 




Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Σε παίρνω στα τηλέφωνα που μας έδωσες και δεν μπορώ να σε βρω.

Για αύριο Σάββατο , ΟΚ.
 

Μηνύματα
277
Reaction score
0
Ήμουν σε συναντηση. Το τηλ. που έβγαλε στην αναγνάριση είναι λιγο παράξενο και δεν μπορώ να σε καλέσω. Επειδή το πρόγραμμά μου σήμερα προβλέπεται άστατο΄ή προσπάθησε ξανά ή στείλε pm το τηλέφωνό σου να σε καλέσω εγώ. Αν πάλι ωομίζεις οτι οι πληροφορίες που έχεις αρκού τα λέμε αύριο.
 


Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Mygiakis, όλα είναι εντάξει για αύριο. Με ενημέρωσες πως θα έρθουμε και ελπίζω να μην χαθούμε σε καμιά Σαλαμίνα.
Θα τα πούμε αύριο στο σπίτι σου.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.693
Μηνύματα
2.870.084
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top