Τι τσιμπάτε στην τηλεόραση?

Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Για να ακούσω τι τσιμπολογάτε μπροστά στην tv!

Εγω εκτός του ποπ κορν παίρνω κάποιο σνακ από φυστικι απ τα lidl που έχουν υποφερτες θερμίδες (490/100gr) και τα βρίσκω και πολύ νόστιμα!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.182
Reaction score
27.655
Μόνο για την τηλεόραση ισχύει; Ή και για τον προβολέα; :D :D

Συνήθως όλο και κάποια μπυρίτσα με κανένα πατατάκι, κανένα κριτσίνι, καμιά ελίτσα, λίγο τυράκι, λίγο κασεράκι, λίγο σαλαμάκι, καμιά ομελέτα, κανένα σουτζουκάκι, καμιά παντσέτα, κανένα κότσι, έτσι για να πίνουμε την μπύρα πιο ευχάριστα.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Μου αρέσουν στα θέματα οι τίτλοι που μπορούν να προκαλέσουν...ενδιαφέρουσες απαντήσεις. :p
 


Μηνύματα
553
Reaction score
994
Κατι σε γλυκο συνηθως, και νερακι! Αν ειναι απογευματινη ωρα μπορει να υπαρχει και κανενας γαλλικος καφες!
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Σήμερα πήγα και ζέστανα μια αραβική πίτα, σκέτη. Μετά έφαγα κι ένα γιαουρτάκι με μέλι, καρύδια και ηλιόσπορους.

Στην προβολέα με ταινία φυσικά, την τηλεόραση την έχω κόψει, δεν αντέχω τα τηλεοπτικά προγράμματα.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
σαν την πιτσα δεν εχεις....

Ravenna γιγας, 6,80 ευρω, αναμεσα στις 2 θεσεις του καναπε, και η ταινια γινεται ταινιαρα!

Και σκαει το χαμογελο στα χειλη με το που χτυπαει ο ντελιβερας το κουδουνι!
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Εγω αν παρω φαγητο μαζι μου οταν βλεπω ταινια μετα πρεπει να περασει συνεργειο καθαρισμου, η να ριξω ολο το δωματιο στο πλυντηριο!!!
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Τώρα τελευταία όταν βλέπουμε ταινία στον προβολέα, την έχω καταβρεί με κάτι αλμυρά κρακεράκια σε σχήμα ψαριού....μπορεί να αδειάσω όλη την συσκευασία μόνος μου.....στο τέλος βέβαια μου έχει γίνει το στόμα χάλια από το πολύ αλάτι....αλλά είναι κόλημα...
 



Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
[DOUBLEPOST=1453120203][/DOUBLEPOST]
σαν την πιτσα δεν εχεις....

Ravenna γιγας, 6,80 ευρω, αναμεσα στις 2 θεσεις του καναπε, και η ταινια γινεται ταινιαρα!

Και σκαει το χαμογελο στα χειλη με το που χτυπαει ο ντελιβερας το κουδουνι!


Αστα αυτα και μολογα...
Χιονανθρωπο εφτιαξες σημερα; :D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μέσα στο χώρο του hc τίποτα εκτός καμιά μπύρα .
Αν θέλω να φαω η κουζίνα είναι δίπλα ,διάλειμα με μουσική.
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
σαν την πιτσα δεν εχεις....

Ravenna γιγας, 6,80 ευρω, αναμεσα στις 2 θεσεις του καναπε, και η ταινια γινεται ταινιαρα!

Και σκαει το χαμογελο στα χειλη με το που χτυπαει ο ντελιβερας το κουδουνι!
Ο πιτσαρας ε? :lolsign::D:lol::roflmao::rolleyes:
 

Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
Προσπαθώ να μην τσιμπάω τίποτα διότι όταν υπάρχουν πνευματικά ερεθίσματα συγκεντρώνεσαι σ'αυτά και όχι στο φαΐ. Ούτε TV, ούτε PC, ούτε ξανθιές τις abcdίτσας στο Καλημέρα, Καλησπέρα, Καληνύχτα. Καλά, το τελευταίο επειδή δεν μ'αρέσουν οι ξανθιές.

Aς βάλω και λινκς: Eating while watching TV increased total caloric intake.
 


Μηνύματα
601
Reaction score
1.372
Θα γελασετε.......οφειλω ομωs να εξομολογηθω οτι την ωρα τηs προβοληs απαγορευεται οποιαδηποτε κινηση τηs στοματικηs κοιλοτηταs διοτι επηρεαζει την ακουστικη μου αντιληψη του περιβαλλοντοs ηχου,μετα το περαs ομωs τηs ταινιαs βλεπονταs ιστορικα και πολεμικα ντοκυμανταιρ στην TV καταναλωνω γενναια ποσοτητα στραγγιστου γιαουρτιου με τα αγαπημενα μου κασσιουs συνοδεια σπιτικου γλυκου συκου.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top