Το πιο ομορφο "Σ'αγαπω"

Μηνύματα
20.122
Reaction score
14.485
Απάντηση: Το πιο ομορφο "Σ'αγαπω"

[youtube]foRMxacOGSY&feature=related[/youtube]


'Μπορεις να σταματησεις να μιλας?'

"Aκου!Κλεισε μου τα ματια!Ακου!"




[youtube]pfd8vPGXMx4&feature=related[/youtube]


"Και κλεινω τα ματια.... και μεσα απ το πληθος ερχεται μια θαλασσα....
μεσα απο τη θαλασσα ερχονται τα φτερουγισματα των πουλιων
μεσα απ τα φτερουγισματα θα ρθεις εσυ...
Aσε με να σ εντυπωσιασω!"
 


Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Το πιο ομορφο "Σ'αγαπω"

Αυτή η ταινία είναι από τις αγαπημένες μου!
Πρέπει να την έχω δει πάνω από εκατό φορές τα τελευταία 18 χρόνια!!!!:116:
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
20.122
Reaction score
14.485
Απάντηση: Το πιο ομορφο "Σ'αγαπω"


"Even if it all has to end badly, i m happy to have known you,madame."
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1
Reaction score
0
[QUOTE="agapios, post: 607036, member: 67


.... σαν αυτό που έδωσε ο Τάκης Χόρν, σ' αυτήν την περίπτωση. Γιατί, αντίθετα με ότι ο μύθος συντηρεί, εκείνος δεν ήταν ο μεγάλος έρωτας της Έλλης. Κι αυτό, ίσως, τον οδήγησε στον ασκητισμό, την παραξενιά και την κατάθλιψη της ύστερης ζωής του.

[/QUOTE] Τι εννοείς; Γιατί από ότι εγώ έχω ακούσει ο Χορν άρχισε πρωτος να κουράζεται μέσα στα προβλήματα της σχεσης με την Ελλη. Και μετα όλοι λένε ότι τη γυναικα του τη Γουλανδρη την αγαπησε , ταίριαζαν και εζησε όμορφα μαζί της. Σε αντιθεση με την.ελλη που δε βρηκε εκτοτε ποτε την προσωπικη ευτυχια. Και μαλιστα η Ελλη έδειξε με τις αντιδράσεις της καποια ενόχληση και ζηλια για το γάμο του. ( ο γερμανός ελεγε οτι οταν ειχε παει στο σπιτι που ζούσε με τη γυναικα του σχολιαζε με γκριματσες σαρκασμού " Τι φτηνο ντεκορ για ενα τοσο μεγαλο ηθοποιο", " Τάκη πως μπορεσες να πουληθεις ετσι" κτλ... Και ο Διονύσης ο φωτοπουλος επίσης περιγραφει περιστατικο που ειχε βρεθει με το Χορν και τη γυναικα του στο θεατρο και η λαμπετη κοιτάζοντας στα ματια τη Γουλανδρη ελεγε εναν μονόλογο μιας γυναίκας προς την αντιζηλο της. Αυτές οι αντιδράσεις της λαμπετη τι δειχνουν; Εγω πιστευω οτι η Λαμπετη είχε πληγωθεί από το Χορν και τα λογια της περι πιο μεγάλου ερωτα κτλ δεν πρέπει να τα παίρνει κανείς και πολύ μετρητοίς. Εξάλλου ποιος λεει οτι μονο ενα μεγαλο ερωτα γνωρίζει κανείς στη ζωη του; αυτά παραείναι ρομαντικά. Ο μύθος του " the one". μπορεί να τον σημαδέψουν παραπανω απο ενας ανθρωποι.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.435
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top