Το τελευταίο ICE (θερμικό) αυτοκίνητο που θα αγοράζατε

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.342
Reaction score
125.266
Αν μου περίσσευαν 2,5 χιλιάρικα για εντελώς πέταμα, θα πήγαινα εκεί:


Να χτυπήσω την μποξστερ κάμπριο, να την έχω για παιχνίδι κι επισκέψεις σε συνεργεία, άπειρος χαβαλες.

Εφόσον το μέλλον προδιαγράφεται ηλεκτρικό, ακόμα και να είχα άφθονη οικονομική άνεση, δεν θα έδινα μεγάλο κεφάλαιο για περσινά ξινά σταφύλια, όσο κι αν ήταν όνειρο κάποια εποχή, αλλά εντάξει, σε μεταχειρισμένα έχει ενδιαφέρουσες επιλογές για λάτρεις του βινταζ. (Δεν).
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
με ντηζελ να υποθέσω;
Σκέφτομαι ν' αλλάξω το καλοριφέρ που λειτουργεί βοηθητικά των A/Cs σε κάτι άλλο, αντάλλαξα την ντήζελ γεννήτριά μου με σέρβις της βάρκας.
Τόσο όχι. :party:
 



Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
Πολύ καλό θέμα...


 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
GLC off road /GLE coupe

*Οι ανω των 50 αυτο με τα πορς να το προσεξετε λιγο μην και δεν μπορειτε να βγειτε απο το οχημα.
 



D

Deleted member 35

Guest
View attachment 279700
Να πηγαίνω άνετα στις ελιές :p
Δεν κάνει μάναμ... Πολύ ψηλό και θα βρίσκει στα κλαριά. Άσε εκείνο το τσουτσούνι που έχει για κεραία. Θα σπάσει με την πρώτη.

Εγώ πάντως θα ήθελα το νέο 5θυρο Jimny που μόλις παρουσιάστηκε στην Ινδία.

Επίσης αν και αυτοκίνητα επιδόσεων θα έχουμε και στο μέλλον θα ήθελα την Αγία Εξάδα της αυτοκίνησης.

250 GTO
288 GTO
F40
F50
Enzo
La Ferrari
 



TGD

Μηνύματα
7.129
Reaction score
7.172
Panamera και Alpine θα ήταν και για μένα μέσα στην λίστα. Αλλά δεν μπορώ να τα αγοράσω...
Από μεταχειρισμένα -και σχετικά σύγχρονα- θα διάλεγα μια Alpina B3S E46 στέισιον. Σοβαρά, αυτή κι όχι μια M3.
Πιθανόν να πήγαινα σε κάποιο ήδη ιστορικό, αλλά πάλι θα ήταν κάτι παράξενο: Packard, NSU, ή κάποιο αυθεντικό αγωνιστικό.
Στην πράξη αγόρασα ήδη το τελευταίο ICE. Και αφού έχω σκοπό να το κρατήσω πολύ καιρό, ίσως η "μαούνα" να γίνει η αντίκα με την οποία θα κυκλοφορώ παππούς.
 

Μηνύματα
6.608
Reaction score
5.167
Πολύ τεστοστερόνη, πολύ αντρίλα, οδηγάρες όλοι.
Καλά που και το χρήμα δεν ρέει άφθονο και δε βλέπουμε κάθε παππού και με μια Ferrari.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.876
Reaction score
41.086
Πολύ τεστοστερόνη, πολύ αντρίλα, οδηγάρες όλοι.
Καλά που και το χρήμα δεν ρέει άφθονο και δε βλέπουμε κάθε παππού και με μια Ferrari.
Για να το καταλάβω λίγο καλύτερα.

Κάνω την παραδοχη ότι διαβασες το πρώτο ποστ που ξεκίνησε το νημα.

Τα δυο σου μηνύματα μεχρι τώρα στο νημα οφείλονται σε αδυναμία κατανόησης κειμένου, σε αξεπέραστα συμπλοκα, ή και στα δυο;
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Ενα λέμε! :biggrin:
Θα έλεγα το Chaos αλλά με πρόλαβαν... :roflmao:


Καλά που και το χρήμα δεν ρέει άφθονο και δε βλέπουμε κάθε παππού και με μια Ferrari.
Εγώ



Το όνειρο
ferrari-laferrari-red-ferrari-la-ferrari-wallpaper-preview.jpg


Ευτυχώς που κανείς δεν χρειάζεται την άδεια κάποιου άλλου. :tongue::wink:
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.505
Reaction score
30.880
Πολύ τεστοστερόνη, πολύ αντρίλα, οδηγάρες όλοι.
Καλά που και το χρήμα δεν ρέει άφθονο και δε βλέπουμε κάθε παππού και με μια Ferrari.
Ε μα τους παπαρες Porsche και Ferrari ολοι σα να ειναι 16 χρονων :p

Εγω Audi A4 Avant quattro ποιο καινουργιο (μεταχειρισμενο ) απο το μεταχειρισμενο του 2007 που εχω τωρα. Δηλαδη ωριμος και συγκροτημενος :)
 


Μηνύματα
1.059
Reaction score
1.576
και εγώ κάποια 911
απλά γιατί μου αρέσει
και για μένα είναι η χρυσή τομή από άποψη ευχρηστίας, σπορτίφ, άνεσης, μεγέθους, πολυτέλειας, όλα στο φουλ χωρίς άχρηστες υπερβολές

οι επιδόσεις σε αυτό το επίπεδο είναι ψιλοαδιάφορες καθώς είναι πολύ πάνω από τις ικανότητές μου και από ότι είναι νόμιμο ή ασφαλές σε δημόσιους δρόμους

και όπως λέει το αρχικό ποστ αν δεν τίθεται θέμα οικονομικό, αλλοιώς δεν τα έδινα ακόμη και αν μου περισσεύανε
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.586
Μηνύματα
2.865.015
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top