Το blu-ray κυριαρχεί στις ΗΠΑ.......το hd-dvd έφτασε στο τέλος του?

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Οι πωλήσεις την εβδομάδα που τέλειωσε στις 18 Μαρτίου δείχνουν ότι οι πωλήσεις βρίσκονται 9:2 υπέρ του blu-ray................

http://www.highdefdigest.com/news/s...ute_Blu-ray_and_HD_DVD_Disc_Sales_Figures/564

και εκτός αυτού οι τιμές στα hd-dvd players στις ΗΠΑ έχουν διαμορφωθεί ως εξής:

Xbox 360 HD-DVD=179$=134.25E με δώρο το King Kong
Toshiba HD-XA1=349$=261.75Ε με δώρο 5 ταινίες σε hd-dvd
Toshiba HD-A2=349$=261.75E με δώρο 5 ταινίες σε hd-dvd
Toshiba HD-XA2=599$=449.25E με δώρο 5 ταινίες σε hd-dvd

Σε 2 μήνες όταν το HD-XA2 φτάσει τα 400$ δηλαδή γύρω στα 300Ε λέω να την κάνω............:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Στο έχω ξαναπεί, όταν ανοίγεις threads με τέτοιους τίτλους μην απορείς μετά γιατί γίνεται μπάχαλο και κλειδώνονται.
Κατά τα άλλα, στο οικείο thread υπάρχουν στοιχεία μέχρι και την 1 Απριλίου.
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Το blu-ray κυριαρχεί στις ΗΠΑ.......το hd-dvd έφτασε στο τέλος του?

Στο έχω ξαναπεί, όταν ανοίγεις threads με τέτοιους τίτλους μην απορείς μετά γιατί γίνεται μπάχαλο και κλειδώνονται.
Κατά τα άλλα, στο οικείο thread υπάρχουν στοιχεία μέχρι και την 1 Απριλίου.
ΟΚ......από εδώ και πέρα δεν θα ξαναπαραπονεθώ αλλά και πάλι δεν υποχρεώνω κανένα να απαντήσει :mad_1: .................όσο για τον τίτλο τον έβαλα επίτηδες.............:happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: ...............εννοείται πως το hd-dvd δεν έφτασε στο τέλος του...........απλώς το blu-ray έχει ένα μεγάλο προβάδισμα................:happy_4:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Μην βιάζεστε να βγάλετε συμπεράσματα. Ακόμα η αγορά είναι σε εμβρυακό στάδιο. Η αλήθεια είναι ότι το HD-DVD είναι λίγο στριμωγμένο. Αλλά καθήστε να βγεί το Matrix και άλλες ταινίες και θα δούμε τι θα γίνει...αν είναι έξυπνοι στη Sony μπορούν να χρυπήσουν τα blockbuster του Hd-dvd με την κυκλοφορία των Star Wars....αλλά...μου φαίνεται η ύπαρξη των δύο φορμά συμφέρει πρός το παρών τά (εχμ) μεγάλα κεφάλια της ταινιοβιομηχανίας....
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Το blu-ray κυριαρχεί στις ΗΠΑ.......το hd-dvd έφτασε στο τέλος του?

....αλλα κι εμας...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top