Τρέιλερ που μας ξετρέ(ι)λαναν




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.890
Reaction score
41.123
Εχουμε κανενα προβλημα με την ταινια;







....ειπα μηπως....

:p:D:laugh:
με την κυρία όχι αλλά μου θύμισε ένα καλοκαίρι που είχα χάσει για κανά πεντάλεπτο την μικρή και χτύπησα κάμποσα εγκεφαλικά κατα ριπάς ενώ έτρεχα στην παραλία αλαφιασμένος να τη βρω
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
με την κυρία όχι αλλά μου θύμισε ένα καλοκαίρι που είχα χάσει για κανά πεντάλεπτο την μικρή και χτύπησα κάμποσα εγκεφαλικά κατα ριπάς ενώ έτρεχα στην παραλία αλαφιασμένος να τη βρω


Ωωωω....:frown:

Τοτε να το πω και γω....Α πα παααα....

Συγγνωμη Βασιλη που σου το θυμισα αθελα μου
 


Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Με γοητευουν,τα αγαπω,τα βλεπω συχνοτατα



Θυμαμαι ακομη την ημερα που ειδα το πρωτο,με τους φιλους μου στον κινηματογραφο
Ειχαμε την απορια "τί θα ειναι αυτο που θα δουμε"
Η αιθουσα ηταν ασφυκτικα γεματη,με τον κοσμο να καθεται ακομη και πανω στα καλοριφερ
Ηταν τοτε που στο σινεμα,ετρωγες απαραιτητως στο διαλειμμα κοκ ή κορνε



Jurassic World: Fallen Kingdom






:party:
 


Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Ούρλιαζα, τιναζόμουν, και γελούσε όλο το σινεμά. :D
Μητσακι μου γλυκο :)

Παντως μολις ειδα το ποστ μου αναρτημενο,ειπα μεσα μου:"να δεις που το Ζιζικι με το Ροζογιαννη θα σχολιασουν τα κοκακια και τους κορνεδες" :D
Ετρωγες καλε εσυ;
Εγω τα ξεσκιζα!
Ειχα συνδεσει τον κινηματογραφο με αυτα τα γλυκα,μιας και δεν τα ετρωγα πουθενα αλλου.Θυμαμαι μικρουλης,που πιστευα οτι ηταν "ειδικα γλυκισματα" φτιαγμενα μονο για ταινιες :roflmao:

Υ.Γ.Σταθη το αποφασισα!Τη μερα που θα βρεθουμε για ταινια,θα φερω κοκ και κορνεδες.Θα τα τσακισουμε :laugh:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Ετρωγες καλε εσυ;
Ανέκαθεν είχα συνδεδεμένο το σινεμά με αλμυρά, κυρίως πόπκορν. Σπάνια έτρωγα κωκ. :)
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.729
Μητσακι μου γλυκο :)

Παντως μολις ειδα το ποστ μου αναρτημενο,ειπα μεσα μου:"να δεις που το Ζιζικι με το Ροζογιαννη θα σχολιασουν τα κοκακια και τους κορνεδες" :D
Ετρωγες καλε εσυ;
Εγω τα ξεσκιζα!
Ειχα συνδεσει τον κινηματογραφο με αυτα τα γλυκα,μιας και δεν τα ετρωγα πουθενα αλλου.Θυμαμαι μικρουλης,που πιστευα οτι ηταν "ειδικα γλυκισματα" φτιαγμενα μονο για ταινιες :roflmao:

Υ.Γ.Σταθη το αποφασισα!Τη μερα που θα βρεθουμε για ταινια,θα φερω κοκ και κορνεδες.Θα τα τσακισουμε :laugh:
Πατατάκια πριν, κωκ ή σάμαλι στο διάλειμμα. :thumbsup:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Alien: Covenant






"You hear that? What? Nothing...no birds,no animals...nothing..."



Except one thing...:fuckyou:


Ερε Βαγγελιστρα μου τί εχει να γινει...:smg:



Γαμάτο trailer και η ταινία φανταστική (και με τη μεταφορική και κυριολεκτική έννοια), :p βέβαια είμαι φανατικός οπαδός του franchise, τις περισσότερες τις έχω δει πάνω από εφτά οχτώ φορές και η γνώμη μου δεν είναι αντικειμενική. :p
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.623
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top