Φθηνός avr με 7ch pre-out

Μηνύματα
66
Reaction score
8
Παρακαλώ προτάσεις για σχετικά φθηνό avr που θα συνδεθεί με τα τελικά στάδια παλαιού avr για την οδήγηση 7 ηχείων.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Πόσα θέλεις να ξοδέψεις; Σε ενδιαφέρουν Atmos-DTS:X για το μέλλον;
 

Μηνύματα
66
Reaction score
8
Ναι με ενδιαφέρουν τα τελευταία format ήχου. Το σύστημα είναι 7.1 αλλά έχει υποδομή μέχρι και 10.1. Θέλω κάτι προσιτό αλλά καλό που να έχει αντοχή στο χρόνο.
 








sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616


Μηνύματα
66
Reaction score
8
Συγνώμη επειδή δεν το έχω ξανακάνει για παραγγελία από το idealo πρέπει να ξέρω γερμανικά ? Ακόμη εγγύηση στην Ελλάδα σε καλύπτει ?
 

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
To Idealo είναι ας πούμε το Γερμανικό skroutz. Σου επιτρέπει να συγκρίνεις τιμές ενός προιόντος σε διάφορα καταστήματα και να επιλέξεις. Εγώ που δεν έχω πολλά πάρε-δώσε, θα ξεκινούσα φυσικά απ' αυτό το μαγαζί. Η εγγύηση σε ότι πάρεις καινούριο, είναι η τυπική διετής πανευρωπαική (αν και συχνά κάποιοι προσφέρουν επέκταση χωρίς έξτρα κόστος).
Λεπτομέρειες για το πως ψωνίζουμε απ' το άμαζον.δε, θα μας δώσουν όσοι το έχουν κάνει όταν ξυπνήσουν το πρωί. ;)
 
Last edited:

Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
για να κανεις παραγγελια απο το amazon θα πρεπει να κανεις εναν login λογαριασμο με τα στοιχεια τις διευθυνση σου και απλα να επιλεξεις και να σου εμφανιζει την γλωσσα στα αγγλικα.

απο κει και περα μπαινεις στον κοσμο του amazon, εχω κανει τρεις παραγγελιες και ολα πηγαν καλα χωρις κανενα προβλημα σε μια εβδομαδα τα ειχα λαβει στην πορτα μου.

η πληρωμες ειχαν γινει με χρεωστικη καρτα.
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
Συγνώμη επειδή δεν το έχω ξανακάνει για παραγγελία από το idealo πρέπει να ξέρω γερμανικά ? Ακόμη εγγύηση στην Ελλάδα σε καλύπτει ?
ολοι σχεδον μιλανε Αγγλικα.
ο elektrowelt24 ειναι πολυ καλος με φτηνα μεταφορικα και στελνωντας email κατεβαζει λιγο την τιμη.
 

Μηνύματα
66
Reaction score
8
Στέλνεις email για την παραγγελία και κατεβάζει την τιμή ή στέλνεις email ζητώντας καλύτερη τιμή ?
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
Στέλνεις email για την παραγγελία και κατεβάζει την τιμή ή στέλνεις email ζητώντας καλύτερη τιμή ?
θα του στειλεις email οτι ενδιαφερεσαι για τον ενισχυτη και ποια ειναι η καλυτερη τιμη που μπορει να κανει μαζι με τα μεταφορικα.
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
θα του στειλεις email οτι ενδιαφερεσαι για τον ενισχυτη και ποια ειναι η καλυτερη τιμη που μπορει να κανει μαζι με τα μεταφορικα.
Μιλάς για επικοινωνία μέσω του amazon ή αποστολή στα στοιχεία contact του site που διατηρεί για αγορά απευθείας απο εκεί?
Έχει διάφορα νομίζω.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.561
Μηνύματα
2.865.631
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top