Φονέας γιγάντων...?

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Reaction score
5.545
Το μόνο ελάττωμα ότι είναι παθητικά...

Reaction score
25
Πολύ καλές μετρήσεις για παθητικό ηχείο:).

Μετά το Elac Adante AS-61 που δεν τα πήγε καλά στις μετρήσεις.

Περίμενα το επόμενο Elac ηχείο που θα δοκιμαστεί από τον Amir.

ika

Reaction score
3.613
-0,60:oops: η βαθμολογία για το Realistic MC100!!!
Για πέταμα δλδ είναι?

Reaction score
513
Καλησπέρα

Επειδή ενδιαφέρομαι για την αγορά τους, θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας για ταίριασμά με τον Denon PMA-720E. Επίσης θα ήθελα μια πρόταση και για sub της ELAC που να ταιριάξει μαζί τους. Προϋπόθεση να ταιριάζουν με τον ενισχυτή. Τα τωρινά μου ηχεία είναι τα TANNOY FUSION 2 και έχω ένα sub μικρό της KODA το SW1000 το πρώτο.

Φιλικά Κωνσταντίνος

Reaction score
2.359
Καλησπέρα

Επειδή ενδιαφέρομαι για την αγορά τους, θα ήθελα να μου πείτε την άποψη σας για ταίριασμά με τον Denon PMA-720E. Επίσης θα ήθελα μια πρόταση και για sub της ELAC που να ταιριάξει μαζί τους. Προϋπόθεση να ταιριάζουν με τον ενισχυτή. Τα τωρινά μου ηχεία είναι τα TANNOY FUSION 2 και έχω ένα sub μικρό της KODA το SW1000 το πρώτο.

Φιλικά Κωνσταντίνος
Εχω τα Elac B6.2 στο σπιτι της δικιας μου και παιζουν καταπληκτικα σε ενα τυπικο σαλονι με ενα υποτυπωδες παλιο mini Sony ηχοσυστημα.Εχουν απιστευτες κριτικες και το συγκεκριμενο απο οτι διαβαζω ειναι καλυτερο σε ολους τους τομεις!Θα ελεγα να προχωρησεις.

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Reaction score
6.237
Μπραβο mr Jones! Δεν ειναι τυχαια διασημος.

Μπραβο και στον mr Tidal. Αλλη κατηγορια τιμης αλλα το review του "φτηνου" του ηχειου που δημοσιεύτηκε σημερα στο stereoohile δειχνει επισης κορυφαια υλοποίηση.

Reaction score
52
έχει κανείς το ανάλογο κεντρικό? κάποιοι στο ASR το κράζουν για την λάθος τοποθέτηση του twitter...

κρίμα από το θεό θα είναι τόσο καλά LR να μην έχουν καλό σύνοδο για home cinema :stinker:

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
153.405
Members
34.843
Νεότερο μέλος
villagetalkies