Φωτόσπαθο Star Wars.

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.211
Καλό είναι όταν προτείνουμε κάτι, και μάλιστα ανοίγοντας νήμα να έχουμε γνώση του περί τίνος πρόκειται αλλιώς μπορεί και να πάρουμε κόσμο στον λαιμό μας.

Χωρίς να τσεκάρω το "κατάστημα" (κάτι που δεν έχω ξανακάνει ποτέ) αγόρασα το προιόν το οποίο και είναι ΦΥΣΙΚΑ απάτη.

Το χειρότερο δεν είναι τα 40€ που έχασα αλλά το ότι έχω τάξει στον μικρό "αληθινό φωτόσπαθο" ανάλογο του βίντεο.

Παρέλαβα κινέζικο μπιχλιμπίδι του 1€ χωρίς μπαταρίες.

url=https://ibb.co/jQEEby]
[/url]

Τέλος πάντων όλα καλά. Στήθηκα και 1 ώρα στα ΕΛΤΑ να παραλάβω... γλέντια ο κινέζος στο Καλιφόρνια...
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.780
Καλό είναι όταν προτείνουμε κάτι, και μάλιστα ανοίγοντας νήμα να έχουμε γνώση του περί τίνος πρόκειται αλλιώς μπορεί και να πάρουμε κόσμο στον λαιμό μας.

Χωρίς να τσεκάρω το "κατάστημα" (κάτι που δεν έχω ξανακάνει ποτέ) αγόρασα το προιόν το οποίο και είναι ΦΥΣΙΚΑ απάτη.

Το χειρότερο δεν είναι τα 40€ που έχασα αλλά το ότι έχω τάξει στον μικρό "αληθινό φωτόσπαθο" ανάλογο του βίντεο.

Παρέλαβα κινέζικο μπιχλιμπίδι του 1€ χωρίς μπαταρίες.

url=https://ibb.co/jQEEby]
[/url]

Τέλος πάντων όλα καλά. Στήθηκα και 1 ώρα στα ΕΛΤΑ να παραλάβω... γλέντια ο κινέζος στο Καλιφόρνια...
Εννοείς ότι εγώ σε πήρα στον λαιμό μου;
Άλλο πράγμα πήρες σαφέστατα, όχι αυτό του λινκ.
Αλλά δεν φταίω εγώ.
Με τι πλήρωσες;
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.211
Εννοείς ότι εγώ σε πήρα στον λαιμό μου;
Άλλο πράγμα πήρες σαφέστατα, όχι αυτό του λινκ.
Αλλά δεν φταίω εγώ.
Με τι πλήρωσες;
Ωριμοι άνδρες είμαστε, υπεύθυνοι των πράξεων μας. Δεν υπονοώ τίποτα. Απλά απέσυρε το λίνκ που επισύναψες στο πρώτο πόστ σου να μην την πατήσει και κανένας άλλος χαζομπαμπάς. Άσε το διαφημιστικό μόνο, γεμάτος ο τόπος με φωτόσπαθα είναι, θα βρεί αυτός που ψάχνει.
 




Μηνύματα
3.663
Reaction score
5.496
Καλό είναι όταν προτείνουμε κάτι, και μάλιστα ανοίγοντας νήμα να έχουμε γνώση του περί τίνος πρόκειται αλλιώς μπορεί και να πάρουμε κόσμο στον λαιμό μας.

Χωρίς να τσεκάρω το "κατάστημα" (κάτι που δεν έχω ξανακάνει ποτέ) αγόρασα το προιόν το οποίο και είναι ΦΥΣΙΚΑ απάτη.

Το χειρότερο δεν είναι τα 40€ που έχασα αλλά το ότι έχω τάξει στον μικρό "αληθινό φωτόσπαθο" ανάλογο του βίντεο.

Παρέλαβα κινέζικο μπιχλιμπίδι του 1€ χωρίς μπαταρίες.

url=https://ibb.co/jQEEby]
[/url]

Τέλος πάντων όλα καλά. Στήθηκα και 1 ώρα στα ΕΛΤΑ να παραλάβω... γλέντια ο κινέζος στο Καλιφόρνια...
Εκανες request για refund στην paypal?
 

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Καλό είναι όταν προτείνουμε κάτι, και μάλιστα ανοίγοντας νήμα να έχουμε γνώση του περί τίνος πρόκειται αλλιώς μπορεί και να πάρουμε κόσμο στον λαιμό μας.

Χωρίς να τσεκάρω το "κατάστημα" (κάτι που δεν έχω ξανακάνει ποτέ) αγόρασα το προιόν το οποίο και είναι ΦΥΣΙΚΑ απάτη.

Το χειρότερο δεν είναι τα 40€ που έχασα αλλά το ότι έχω τάξει στον μικρό "αληθινό φωτόσπαθο" ανάλογο του βίντεο.

Παρέλαβα κινέζικο μπιχλιμπίδι του 1€ χωρίς μπαταρίες.

url=https://ibb.co/jQEEby]
[/url]

Τέλος πάντων όλα καλά. Στήθηκα και 1 ώρα στα ΕΛΤΑ να παραλάβω... γλέντια ο κινέζος στο Καλιφόρνια...
στην σελιδα πωλησης λεει ξεκαθαρα:
WE PROMISE THAT OUR PRODUCTS AND PICTURES WILL BE 100% IDENTICAL. IF YOU ARE NOT SATISFIED WITH THE RECEIPT OF THE GOODS, YOU CAN APPLY FOR A FREE REFUND . YOU CAN USE PAYPAL TO PAY AND PAYPAL WILL PROTECT YOUR MONEY.
  • Οποτε μη το συζητας ΚΑΝ... ζητα refund αμεσα! και ολα καλα..
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.211
AthanasiosL εμενα μου φαινεται περιεργο παντως, γιατι αυτο που παρελαβες ειναι διαφορετικο,απο αυτο του λινκ.Οποτε αλλο παραγγειλες,αλλο ηρθε.
Το συγκεκριμένο μπιχλιμπίδι που δείχνει το βίντεο με τους ήχους και όλα τα έξτρα έχει πάνω από 400-500$ το έψαξα υπάρχει ολόκληρη αγορά γύρω από τα φωτόσπαθα, custom κατασκευές, φόρουμ για το συγκεκριμένο σκηνικό κλπ. Υπαρχουν κατασκευές που έχουν πάνω από 1000 (πίστα αντίγραφα).
Το λίνκ είναι απάτη δεν υπάρχει ούτε λάθος ούτε τίποτα.

Refund έκανα αλλά σώθηκες τώρα, θα ζητήσει το "λάθος" σπαθί πίσω πρώτα, και ξέρει ότι δεν με συμφέρει να το στείλω.
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.211
στην σελιδα πωλησης λεει ξεκαθαρα:
WE PROMISE THAT OUR PRODUCTS AND PICTURES WILL BE 100% IDENTICAL. IF YOU ARE NOT SATISFIED WITH THE RECEIPT OF THE GOODS, YOU CAN APPLY FOR A FREE REFUND . YOU CAN USE PAYPAL TO PAY AND PAYPAL WILL PROTECT YOUR MONEY.
  • Οποτε μη το συζητας ΚΑΝ... ζητα refund αμεσα! και ολα καλα..
Το We promise θυμίζει το "αυτό είναι δέσμευση" το δικό μας... ρε λες να είναι του θρούμπ το μαγαζί...
 

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Το συγκεκριμένο μπιχλιμπίδι που δείχνει το βίντεο με τους ήχους και όλα τα έξτρα έχει πάνω από 400-500$ το έψαξα υπάρχει ολόκληρη αγορά γύρω από τα φωτόσπαθα, custom κατασκευές, φόρουμ για το συγκεκριμένο σκηνικό κλπ. Υπαρχουν κατασκευές που έχουν πάνω από 1000 (πίστα αντίγραφα).
Το λίνκ είναι απάτη δεν υπάρχει ούτε λάθος ούτε τίποτα.

Refund έκανα αλλά σώθηκες τώρα, θα ζητήσει το "λάθος" σπαθί πίσω πρώτα, και ξέρει ότι δεν με συμφέρει να το στείλω.
Λογικα,, αφου λεει free refund,, αν σου ζητηθει στειλε στο paypal ενα screenshot με το προιον κ πιστευω θα παρεις ευκολα τα χρηματα σου πισω. Αν σου ζητησει να το στειλεις ουσιαστικα δεν ειναι free refund. .
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.211
Λογικα,, αφου λεει free refund,, αν σου ζητηθει στειλε στο paypal ενα screenshot με το προιον κ πιστευω θα παρεις ευκολα τα χρηματα σου πισω. Αν σου ζητησει να το στειλεις ουσιαστικα δεν ειναι free refund. .
Θα το δούμε
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top