ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ενισχυτής Technics SU-X911

Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Χαρίζεται ο ενισχυτής του τίτλου. Φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε σε αγγελία που είχα ανεβάσει προ ολίγων ημερών. Ο ενισχυτής παίζει θαυμάσια, πολύ εντυπωσιακά για τη κατηγορία τιμής του. Κατόπιν δεύτερης ακρόασης του μηχανήματος παρατήρησα ότι το καπάκι ήταν αρκετά ζεστό και διαπίστωσα ότι υπάρχει πρόβλημα στον ανεμιστήρα του. Παρ'όλο που αυτό δεν καθιστά άχρηστο τον ενισχυτή, απο τη στιγμή που έγινε αντιληπτό το πρόβλημα, δεν μπορώ να τον πουλήσω καθώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν και πότε θα υπερθερμανθεί και θα παραδώσει πνεύμα. Επομένως, θα τον χαρίσω και όποιος θέλει να ασχοληθεί μαζί του, θα χαρεί έναν αξιόλογο ήχο. Προδιαγραφές μπορείτε να βρείτε στο google, είναι 2x40W στα 8Ω και ο κατασκευαστής δηλώνει ότι το μηχάνημα πρέπει να λειτουργεί με ηχεία απο 8Ω και άνω.
Απο μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα στο διαδίκτυο, είδα ότι υπάρχει δυνατότητα να αλλαχτεί το μοτέρ του ανεμιστήρα χωρίς να αλλαχτεί ολόκληρος. Αυτό βέβαια είναι κάτι που θα το διαπιστώσει ένας τεχνικός και ο ενισχυτής παρέχεται με τη προϋπόθεση ότι ο παραλήπτης θα ζητήσει βοήθεια τεχνικού.
Δυστυχώς, δεν έχω ούτε τη συσκευασία του, αλλά ούτε και τον χρόνο για να μπορέσω να εξυπηρετήσω ενδιαφερόμενους εκτός Αθηνών και ο παραλήπτης θα πρέπει να έρθει να τον πάρει απο τον σταθμό ΗΣΑΠ Αττικής.
Αν υπάρχουν άνω του ενός ενδιαφερόμενοι μέχρι τη Δευτέρα, παρακαλώ να μείνει ενεργή η αγγελία μέχρι τη Παρασκευή και μετά να βάλω στον κόπο τη διαχείρηση να κάνει μια κλήρωση.
 


Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την κίνηση. Με ενδιαφέρει.

Άαααντε ντεεε!! Και πάνω που έγραφα να παίξετε μπάλα γιατί τον είχα κλήσει για πώληση σε άλλο site και ο υποψήφιος αγοραστής τον ήθελε ακόμα κι έτσι!! Παίξτε μπάλα!
Εdit... Κλήσει?? Κλήσει?? Aπαιτώ BAN για λόγους ορθογραφίας!!! :p :p :p ( juuust kidding!! )
 



Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Καλημερα σας κ μπραβο για την κινηση σας....
Μ'ενδιαφερει....
Super! Πάμε για κλήρωση! Και όπως λέει και ο Παυλάρας: Και καλή τύχη μάγκες!!
 








thor

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
607
Reaction score
29
Νίκο συγχαρητήρια για την κίνηση, δεν ενδιαφέρομαι!
 

Μηνύματα
7.238
Reaction score
11.776
Κ εμένα με ενδιαφέρει..
Την λατρεύω την Technics..:)
Συγχαρητήρια για την κίνηση!:drinks:
Kαι που να έβλεπες έναν απο τους πρώτους ενισχυτές του πατέρα μου που τον έκανε δώρο στον μακαρίτη τον παππού μου. Technics με τα vumeters του και τα ούλα του. Και ο ήχος απο ένα ζευγάρι fisher με ένα Dual tuner, μελίσταχτος!! Πήγαινα στο σαλόνι του παππού πιτσιρικάς και χανόμουν με τις ώρες. Δυστυχώς, αγνοείται η τύχη του συστήματος. Πρέπει μη γνωρίζοντας να τα έκανε δώρο σε κάποιον που του έφτιαχνε το σπίτι. Όποιος τα έχει, έκανε πραγματικά τη τύχη του.
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Kαι που να έβλεπες έναν απο τους πρώτους ενισχυτές του πατέρα μου που τον έκανε δώρο στον μακαρίτη τον παππού μου. Technics με τα vumeters του και τα ούλα του. Και ο ήχος απο ένα ζευγάρι fisher με ένα Dual tuner, μελίσταχτος!! Πήγαινα στο σαλόνι του παππού πιτσιρικάς και χανόμουν με τις ώρες. Δυστυχώς, αγνοείται η τύχη του συστήματος. Πρέπει μη γνωρίζοντας να τα έκανε δώρο σε κάποιον που του έφτιαχνε το σπίτι. Όποιος τα έχει, έκανε πραγματικά τη τύχη του.
Ξέρω. ξέρω.. νίκο..
Φαντάζομαι ποιά σειρά εννοείς.
Εχουν περάσει πάμπολες συσκευές Hi-Fi Technics από τα χέρια μου κ τις λάτρεψα όλες.
Κ από ήχο κ Design σκίζουν..:)
Χρυσές παλιές καλές εποχές του Pure Hi-Fi..:drinks:
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.614
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top