ΧΒΟΧ 360...24 Νοεμβρίου...Η επίσημη Πρώτη στην Ελλάδα

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Ένώ λοιπόν από τις 20 μέχρι τις 22 Νοεμβρίου, όλος ο πλανήτης θα έχει στραμμένα τα βλέμματά του στην έρημο Mojave της Καλιφόρνια και στην πρεμιέρα του Xbox 360 στην παγκόσμια αγορά, μόλις δύο ημέρες μετά (στις 24 Νοεμβρίου) και οι Έλληνες θα έχουν την ευκαιρία να δουν από κοντά και να απολαύσουν τη νέα κονσόλα της Microsoft.
Σε μια ειδική εκδήλωση που διοργανώνει η εταιρεία στο κτίριο του Ιδρύματος Μείζονος Ελληνισμού (Πειραιώς 256), προσκαλεί όλους ανεξαιρέτως του gamers, να έρθουν, να δουν και να παίξουν από κοντά με τη νέα της κονσόλα.
Αυτή είναι η πρώτη φορά που ένα τέτοιου βεληνεκούς event διοργανώνεται στη χώρα μας, το οποίο ανοίγει διάπλατα τις πύλες του, όχι μόνο σε ανθρώπους του Τύπου και της βιομηχανίας, αλλά και στο ευρύ κοινό.
Βέβαια υπάρχει μόνο ένας περιορισμός, το κτίριο είναι ικανό να δεχθεί 2.000 άτομα, για αυτό όσοι επιθυμούν να παρευρεθούν σε αυτήν την εκδήλωση, δεν έχουν παρά να δηλώσουν συμμετοχή στο επίσημο site του Xbox πατώντας εδώ και να αναμένουν ενημέρωση για το αν θα είναι από τους τυχερούς που θα μπορέσουν να δουν και να παίξουν πριν από όλους με το Xbox 360!

 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Σήμερα οργανώνεται το event στο Ιδρυμα Μείζονος Ελληνισμού...
 

Μηνύματα
1.901
Reaction score
6
Εγώ ήμουνα ένας από τους τυχερούς...... αλλά δεν μπόρεσα να πάω :cry:
Δεν πειράζει όμως.... θα προσπαθήσω να κανονίσω κάτι άλλο για μερικούς από εδώ μέσα... 8)
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Με συναισθήματα λύπης.... λόγω παρατεινόοοομενου meeting, δεν μπορεσα να είμαι παρών στο μεγάλο γεγονός...

Ημουν μαλιστα προσκεκλημένος στο event των 3-6μμ για τους δημοσιογράφους και τους επίσημους...

... την ατυχία μου.... :?
 

V

VIDEOMIX

Guest
Είχα και εγω πρόσκληση,αλλα δεν πηγα. Σήμερα βεβαια το είδα στο FNAC, στην ακριβή του έκδοση.
 

Μηνύματα
109
Reaction score
0
epidi tha to parw tin paraskevi,ehw kai mia aporia... me pio kalodio tha ehw tin kaliteri dinati piotita ikonas ? na protimisw to HD kalodio pou dinei i microsoft? omos auto vgenei HDMI---> composite video kai se HDMI--->VGA ... mipos ine kalitera na protimisw ena kalodio HDMI--->HDMI , efoson kai to 360 kai i tv diathetoun psifiaki ipodohi simatos? vevea tha stihisei polu perosotero... ena tetio kalodio ehei panw apo 50 euro
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.330
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top