Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.335
Reaction score
93.995
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Καλά σου λέει ο loggeo. Σιγά μην σε λυπηθούμε κιόλας. Δεν φτάνει που ξεφορτώνεσαι το πρόβλημά σου, φτιάχνεις και τον χώρο σου και παίρνεις και προβόλι της προκοπής.

Άσε που θα μπλέξει ο νέος κάτοχος με συγκλίσεις και δεν συμμαζεύεται. :136:

Ξέρω, ένα δάκρυ τρέχει από τα μάτια σου...
Και είναι χαράς!!! :116:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Δεν νομίζω να είναι ακριβώς έτσι!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.335
Reaction score
93.995
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Άσε με να τον πειράξω λίγο...
 



Μηνύματα
7.239
Reaction score
4.621
λοιπον εχουμε και λεμε .
η μερα ηταν πολυ κουραστικη .
με αρκετα προβληματα μπορω να πω .
εγιναν και μερικα κουφα ...
τι εννοω ?
με πηρες καποιος τηλ και μου προσφερε ενα συμβολικο ποσο για να ΑΓΟΡΑΣΕΙ τον προβολεα .
επισης ηθελε να αγορασει και το crystalio vps 3800 που ειχα βαλει σε αγγελια .

αποδειξη ποσο πραγματικα ηθελε τον προβολεα .

η αληθεια ειναι οτι δεν μπορουσα κιολας να αρνηθω την προσφορα του.

επισης ειχα δανειστει lift για να κατεβασω τον προβολεα αλλα κατα την διαρκεια του κατεβασματος εμεινα απο την μπουκαλα με αποτελεσμα να μην μπορω να τον κατεβασω .

πηρα λοιπον τον υποψηφιο αγοραστη τηλ οτι δεν μπορω να κατεβασω τον προβολεα για τον παραπανω λογο.
το αποτελεσμα ηταν να μου φερει δικο του λιφτ και να με βοηθησει ο ιδιος να κατεβασω τον προβολεα ...
αλλη μια αποδειξη οτι ηθελε πραγματικα τον προβολεα .

πλεον ο προβολεας εχει αλλον ιδιοκτητη . εφοσον λοιπον τον πουλησα θεωρω οτι δεν πρεπει να αναφερω το ονομα του εκτος και θελει ο ιδιος να το αναφερει .

παντως ειχε δηλωση συμμετοχη ...

τον βοηθησα να τον μεταφερει και σπιτι του (δεν μπορουσα να αρνηθω κιολας με τοση βοηθεια ουσιαστικη που μου προσφερε με το λιφτ που εφερε καθως εαν δεν κατεβαινε ο βιντεοπροβολεας δεν θα μπορουσαν να συνεχισουν τις εργασιες οι γυψοσανιδαδες ...) οπου οταν ανεβασαμε τον 9αρη στην ταρατσα του σπιτιου του και ανοιξε μια πορτα παραλιγο να μου πεσει ο προβολεας !
το σοκ για μενα ηταν πολυ μεγαλο με τον χωρο που ετοιμαζει ...

ομολογω οτι ζηλεψα τον χωρο αλλα και τον ιδιοκτητη του με αυτο που ετοιμαζει ...
ασε που δικαιωθηκα πληρως για την επιλογη μου ωστε να του δωσω τον προβολεα γιατι θα εχει ενα χωρο που θα του αρμοζει και δεν μπορεσα να του προσφερω εγω !!!

εαν θελει μπορει μονος του να πει ποιος ειναι , μεγαλο παιδι ειναι , εκτος και αν θελει να παρουσιασει ολο το "πακετο" αργοτερα οταν θα ειναι ετοιμο , κατι το οποιο δεν μπορω να του στερησω εγω ...

ευχαριστω για την κατανοηση σας ...
 

Μηνύματα
7.239
Reaction score
4.621
θα ηθελα επισης να ευχαριστησω δημοσια τον ΒΑΓΓΕΛΗ ΛΑΜΠΡΟΥ για τις πολυτιμες συμβουλες και οδηγιες του , ωστε να μπορεσω να δημιουργησω αυτο που ετοιμαζω καθως με εχει καθοδηγησει τελεια οπου πηγα να "κολλησω" , με αποτελεσμα να κερδισω χρημα και χρονο ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΒΑΓΓΕΛΗ , μου απεδειξες για αλλη μια φορα οτι δεν με βλεπεις σαν πελατη αλλα σαν φιλο σου !!!
 

Μηνύματα
7.239
Reaction score
4.621
δοξα τον θεο , σειρα παιρνει ο ηλεκτρολογος μου αυριο ωστε να μπορεσουμε να μπουμε στην τελικη φαση ...

αυριο μαλλον θα μπει και το νεο "αιμα" στο τημ ...
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Διάβασα 3 σελίδες με αγωνία και ενδιαφέρον για το τέλος. Απο την στιγμή που έγραψε ο Μάκης την κατάληξη της υπόθεσης, κόκαλο όλοι. Ούτε ένα μήνυμα!!!:103:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Τι να γράψουμε δηλαδή? κι εμείς παρακολουθούμε την κατάληξη της ιστορίας!
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Χαρίζεται CRT βιντεοπροβολεας barco 1209s

Διάβασα 3 σελίδες με αγωνία και ενδιαφέρον για το τέλος. Απο την στιγμή που έγραψε ο Μάκης την κατάληξη της υπόθεσης, κόκαλο όλοι. Ούτε ένα μήνυμα!!!:103:
Μα κι εσύ , τόσα είχες να διαβάσεις.Κατευθείαν στο χάρισμα πήγες?
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.960
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top