Χαρίζεται Philips 32PW9618

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
426
Reaction score
378
Χαρίζεται η tv θέματος,αγορασμένη το 2004, από Ράδιο Κορασίδη ,έναντι 2000 ευρώ.
Είναι σε άριστη κατάσταση και για όσους δεν γνωρίζουν αποτελούσε μία από τις καλύτερες CRT τηλεοράσεις παγκοσμίως,με εξαίρετη εικόνα και ήχο που ακόμη και σήμερα συναγωνίζεται αρκετές σημερινές υλοποιήσεις.Βάρος νομίζω 60 κιλά.
παραλαβή από το σπίτι μου.
 

Μηνύματα
426
Reaction score
378
Χαρίζεται η tv θέματος,αγορασμένη το 2004, από Ράδιο Κορασίδη ,έναντι 2000 ευρώ.
Είναι σε άριστη κατάσταση και για όσους δεν γνωρίζουν αποτελούσε μία από τις καλύτερες CRT τηλεοράσεις παγκοσμίως,με εξαίρετη εικόνα και ήχο που ακόμη και σήμερα συναγωνίζεται αρκετές σημερινές υλοποιήσεις.Βάρος νομίζω 60 κιλά.
παραλαβή από το σπίτι μου.
Ουδείς ενδιαφερόμενος;
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Περιοχή γράψε .
Όροφο .
Αρνητικό οτι δεν μπαίνει σε κανονικό αυτοκίνητο .
Επίσης θέλει 2 άτομα
 


Μηνύματα
462
Reaction score
346
Καλημέρα. Έστειλα pm
Περιοχή γράψε .
Όροφο .
Αρνητικό οτι δεν μπαίνει σε κανονικό αυτοκίνητο .
Επίσης θέλει 2 άτομα
Ε και; Τη χαρίζει, δεν ζητάει χρήματα...
 

Μηνύματα
13.613
Reaction score
6.571
Δεν ξερω αν τελικα θα την παρει ο φιλος πιο πανω,αλλα σε αναλογες περιπτωσεις (που ειναι πολλες) υπαρχουν εταιρειες ανακυκλωσης,που ερχονται και την παραλβανουν απο τον χωρο σου,δωρεαν (και το κουβαλημα) και ξεμπλεκεις,ενω εχεις και την οικολογικη σου συνειδηση ησυχη. Βεβαια η Σαλαμινα ειναι ενα μειον,δεν ξερω αν εχουν εκει καποιον συνεργατη. Απλα αν αποφασισεις να την δωσεις για ανακυκλωση,ανοιξε τη,βγαλε οτι εχει σχεση με ηχο (μεγαφωνα και αν ξερεις απο ηλεκτρονικα και τον ενισχυτη ηχου),βαλτα στην ακρη και οταν εχεις χρονο φτιαχνεις ενα ηχειακι με αρκετα καλο ηχο και με λιγα υλικα (μερικα κομματια mdf,ενα τροφοδοτικο).
 

Μηνύματα
426
Reaction score
378
Καλημέρα,
Υπάρχει κοντά μου Κωτσόβολος που δέχεται συσκευές για ανακύκλωση,απλά είναι "αμαρτία"να τη πετάξω και θεώρησα προτιμότερο να την χαρίσω για κάποιο εξοχικό πιθανόν μιας και όλοι σήμερα έχουμε τουλάχιστον μία τηλεόραση.Επιπλέον η κατάσταση της είναι άριστη.
 

Μηνύματα
462
Reaction score
346
Έχω την ίδια με βλάβη που ίσως επισκευάζεται.
Τη θέλω αλλά μένω μακριά αλλιώς θα ερχόμουν να τη φορτώσω.

Και ναι, είναι αμαρτία να πεταχτεί τέτοια τηλεόραση. Πέρα από ποιότητα είναι λειτουργική και άριστη.
Μπράβο για την κίνησή σου να τη χαρίσεις!
 

Μηνύματα
462
Reaction score
346
Ενδιαφέρομαι και ίσως μπορώ να στείλω να την πάρουν αν συμφωνείς βέβαια.
Έστειλα και p.m.
Ευχαριστώ πολύ!
 

blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
329
Reaction score
240
Πωπω τηλεορασαρα για την εποχη της θρυλος συγχαρητηρια για την κινηση ,εγω εκτός.
 








Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.408
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top