Χρίστος Σαντικάϊ....????

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
:eek: Παιδιά, Άγιες μέρες και ακούω συχνά έναν πιτσιρικά τον Χρίστο Σαντικάϊ να "τραγουδάει"... γιορτινά τραγούδια.

Από πού είναι και γιατί μου την "καρφώνει" να τον ακούω να τα "σκοτώνει" τα δύσμοιρα τα Ελληνικά μας????

Είναι Φιλιππινεζάκι, τι είναι???

Αχ τέλος πάντων το έβγαλα από πάνω μου... δεν τον αντέχω... και ευτυχώς ούτε και η κόρη μου... αρχίζει και έχει γούστο η μικρή!!!!!!!!!!:) :) :)
 


Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Ρωτα κι εμενα που δουλευω στο αλτερ και τον ακουω 20 φορες την ημερα.Ειναι Αλβανακι κιολας.
Συνονόματε περαστικά άλλες 20 μέρες εχεις ακόμα... περίπου!!!

Σαν ανάμιξη Φιλιππινέζας και Αλβανού είναι τώρα που το λές!!!!

Φωνάρα ο Αγια Βραδυάς εεεε???? Που τον βρήκε η Γιαννίκου???
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Έκανε πέρυσι ένα Cd που πούλησε καλά λόγω διαφήμισης και προώθησης, και φέτος προσπαθεί (οι συν αυτώ δηλαδή,το παιδάκι είναι πολύ μικρό για να φταίει) να βγάλει ό,τι μπορεί ακόμα προτού μεγαλώσει και αλλάξει η φωνή του, οπότε πάπαλα τα λεφτά...
 


Μηνύματα
1.079
Reaction score
159
Και εγω δεν τον αντεχω (κυριολεκτικά αλλαζω κανάλι, ετσι ξαφνικά που πετάγεται), αλλα και οποιον και να ρώτησα, μου ειπε επίσης οτι δεν τον αντεχει.
 



Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Αμα θέλεις dream.... ανεβάζω κανενα τραγουδάκι μαζί με τους tsopana rave!!!

Γιώργο μην τυχον σε δώ να ανεβάσεις "San-Dick-eye" γιατί ουτε σε deleted mp3 δεν τον αντέχω!!!
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Μου είναι ιδαίτερα "συμπαθές"¨το παιδάκι, ιδίως όποτε θυμάμαι ότι σε περυσινή του συνέντευξη είχε πει (προφανώς δασκαλεμένο) ότι στη χώρα μας οι ξένοι δεν έχουν ίσες ευκαιρίες με τους Έλληνες.
Άσε που μοιάζει με τον Ευαγγελάτο όταν ήταν μικρός...
Υπομονή λίγες μέρες ακόμα και θα γλυτώσουμε από το μικρομέγαλο που κουνάει τα χέρια του σαν τον Βοσκόπουλο... Ευτυχώς είναι εποχιακό προϊόν.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Απάντηση: Re: Χρίστος Σαντικάϊ....????

Μου είναι ιδαίτερα "συμπαθές"¨το παιδάκι, ιδίως
Άσε που μοιάζει με τον Ευαγγελάτο όταν ήταν μικρός...
Αυτός είναι κι ο σοβαρότερος λόγος που σου μένει αξέχαστο! :o :o :) :)
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top