ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΙ ΣΥΝΔΕΣΗ ΕΧΕΤΕ ;

Τι σύνδεση στο internet έχετε?

  • VDSL2 VPlus Download 300 Mbps

    Votes: 0 0,0%
  • FTTH/O 1000 Mbps =(1Gbps)

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    99
  • This poll will close: .
T

tresor18

Guest
Γεια σας εσεις τι σύνδεση στο ίντερνετ έχετε και τι πληρωνετε ανα μήνα εισαστε ευχαριστημένοι γιατι στην Ελλάδα είμαστε και απο τιμες και απο εξυπηρέτηση αλλ και ταχύτητες πολύ σκ@#a
[DOUBLEPOST=1524774555][/DOUBLEPOST]Εμένα έως 24Mbps στο εώς έχουμε μείνει δυστυχώς ούτε το δίκιο σου δεν βρίσκεις γιατί και η ΕΕΤΤ είναι διακοσμητική και μόνον.-
Ε ρε καταγγελία στη Χάγη που θέλει και η ίδια η ΕΕΤΤ!!!!
 

trane5587

JBL-Crown τέλος του δρόμου
Μηνύματα
438
Reaction score
1.133
Καλησπέρα, έχω 50άρα vdsl Nova. Πληρώνω 29 ευρώ το μήνα. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος, δεν έχω κανένα πρόβλημα. :)
 

T

tresor18

Guest
Καλησπέρα, έχω 50άρα vdsl Nova. Πληρώνω 29 ευρώ το μήνα. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος, δεν έχω κανένα πρόβλημα. :)
Τα πιάνεις φούλ ολα τα Megabit;
 




Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Στο σπιτι εχω VDSL 50 mbps nova και πληρωνω 37 ευρω μιας που εχω και απεριοριστα κινητα και nova καναλια.
Τερματιζει στα 50 download και 5 upload μιας που το καφαο ειναι απεναντι απο το σπιτι μου.
 

T

tresor18

Guest
Στο σπιτι εχω VDSL 50 mbps nova και πληρωνω 37 ευρω μιας που εχω και απεριοριστα κινητα και nova καναλια.
Τερματιζει στα 50 download και 5 upload μιας που το καφαο ειναι απεναντι απο το σπιτι μου.
Μου φαίνεται απίστευτο τελική τιμή αυτή που λες?
ενα screenshot θέλω να το δω χαχα τερματίζει αυτά είναι !:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Γεια σας εσεις τι σύνδεση στο ίντερνετ έχετε και τι πληρωνετε ανα μήνα εισαστε ευχαριστημένοι γιατι στην Ελλάδα είμαστε και απο τιμες και απο εξυπηρέτηση αλλ και ταχύτητες πολύ σκ@#a
[DOUBLEPOST=1524774555][/DOUBLEPOST]Εμένα έως 24Mbps στο εώς έχουμε μείνει δυστυχώς ούτε το δίκιο σου δεν βρίσκεις γιατί και η ΕΕΤΤ είναι διακοσμητική και μόνον.-
Ε ρε καταγγελία στη Χάγη που θέλει και η ίδια η ΕΕΤΤ!!!!
Καλή η ψηφοφορία, αλλά ξέχασες την 30άρα VDSL. :)

Εγώ έχω 30άρα και πληρώνω 38 ευρώ το μήνα (με απεριόριστα σταθερά + 30 λεπτά σε κινητά). Πανάκριβα, το ξέρω, αλλά εδώ που μένω δεν υπάρχει δίκτυο άλλου παρόχου.
 
Last edited:

T

tresor18

Guest
Καλή η ψηφοφορία, αλλά ξέχασες την 30άρα VDSL. :)
ναι σωστά εχεις δικιο
[DOUBLEPOST=1524777497][/DOUBLEPOST]
Καλή η ψηφοφορία, αλλά ξέχασες την 30άρα VDSL. :)

Εγώ έχω 30άρα και πληρώνω 38 ευρώ το μήνα (με απεριόριστα σταθερά + 30 λεπτά σε κινητά). Πανάκριβα, το ξέρω, αλλά εδώ που μένω δεν υπάρχει δίκτυο άλλου παρόχου.
ετσι οπως τα έχουνε κάνει να μην μπορούν άλλες εταιρείες να υπάρχουν μονο λιγοι ουτε ιδιωτικές πρωτοβουλίες π.χ. inalan (Αθήνα,Θεσσαλονίκη) και HCN (Θεσσαλονίκη-Κιλκίς)
 

Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Μου φαίνεται απίστευτο τελική τιμή αυτή που λες?
ενα screenshot θέλω να το δω χαχα τερματίζει αυτά είναι !:rolleyes:
Λιγο δυσκολο για screenshot γιατι λειπω απο σπιτι ως τελη Οκτωβρη.
 


T

tresor18

Guest
Όπως και να χει θα αργήσουν πολύ αυτά στην Ελλάδα και με τις γρήγορες ταχύτητες αλλα και από τιμές να πέσουν άμα οι τιμές πέσουν.
 
Last edited by a moderator:

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Εγώ έχω μια ταπεινή adsl+ της vodafone και φτάνει μέχρι 17mbps ( μου δίνει καθαρό download σε torrents μέχρι 1.9mb/s ) και 1mbps uploas. Για 12.91€ που τη πληρώνω, τέλεια τη βρίσκω!
 

T

tresor18

Guest
Εγώ έχω μια ταπεινή adsl+ της vodafone και φτάνει μέχρι 17mbps ( μου δίνει καθαρό download σε torrents μέχρι 1.9mb/s ) και 1mbps uploas. Για 12.91€ που τη πληρώνω, τέλεια τη βρίσκω!
τόσα λίγα λεφτά καλά σε προσφορά το είχες πάρει πως γίνεται τόσο χαμηλή τιμή φοιτητής είσαι?
 
Last edited by a moderator:

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
τόσα λίγα λεφτά καλά σε προσφορά το είχες πάρει πως γίνεται τόσο χαμηλή τιμή φοιτητής είσαι?
Ήταν σε προσφορά. Αρχικά μου το έδιναν στα 18.50€, μου έκανε αντιπρόταση η Cyta για να παραμείνω στο δίκτυό τους, έστειλα αίτημα ανάκλησης φορητότητας και μου έκαναν αυτή τη προσφορά όπου και κράτησα.
 

T

tresor18

Guest
Ήταν σε προσφορά. Αρχικά μου το έδιναν στα 18.50€, μου έκανε αντιπρόταση η Cyta για να παραμείνω στο δίκτυό τους, έστειλα αίτημα ανάκλησης φορητότητας και μου έκαναν αυτή τη προσφορά όπου και κράτησα.
Ωραίος καλά τους ξηγήθηκες ! ;)
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Για τα στατιστικά VDSL Vodafone με κόστος 26 και κάτι ψιλά.
Στα υπέρ είναι σταθερή στα 47-49 Mbps (το χειρότερο που έχω δει είναι 42Μbps σε Download )και 5,6Μbps σε Upload. Στα κατά το rooter που δίνουν είναι απαράδεκτο τα γνωστά άθλια κουτιά της ZTE μια αλλαγή σε Netgear ή όποιο άλλο εμπιστεύεστε το κρίνω απαραίτητη αλλαγή.

Πρόσφατα εργάστηκα από σπίτι συναδέλφου που έχει Ιnalan που απλά είναι κορυφαία σύνδεση αν πραγματικά χρειάζεται κάποιος την αντίστοιχη ταχύτητα - σταθερότητα και το αντέχει η τσέπη του.
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Στο σπιτι εχω VDSL 50 mbps nova και πληρωνω 37 ευρω μιας που εχω και απεριοριστα κινητα και nova καναλια.
Τερματιζει στα 50 download και 5 upload μιας που το καφαο ειναι απεναντι απο το σπιτι μου.

Ακριβώς, ακριβώς το ίδιο! Με μια πολύ μικρή διαφορα: το upload ανεβαίνει στα 7 mbps..
 

Μηνύματα
74
Reaction score
160
4mbps γραμμη που φτανει 1.8 σπιτι και πληρωνω 62,5!! το μηνα
FULL PACK ote TV ,internet + σταθερη

Ειμαι αυτος που κραταει χαμηλα τις δικες σας γραμμες!
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.056
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top