ΨΥΞΗ PS3

jp

Μηνύματα
44
Reaction score
0
Εχει αγοράσει κανείς και δοκιμάσει το συστηματάκι αύτο με τα ανεμηστηράκια;
Ποιές οι εντυπώσεις;
Αξίζει όντως τα χρήματα ή υπάρχει καλύτερη λύση;
Τέλος, μετά απο πόση ώρα λειτουργιας μπορεί να παρουσιαστεί πρόβλημα στην κονσόλα και για τι προβλήματα μιλάμε;
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
δε χρειαζεσαι τετοιο μηχανακι, ειναι τελειως απατη. εχω το ps3 κοντα ενα χρονο και δεν εχει παρουσιασει το παραμικρο δουλευοντας αρκετες ωρες τη μερα.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
δε χρειαζεσαι τετοιο μηχανακι, ειναι τελειως απατη. εχω το ps3 κοντα ενα χρονο και δεν εχει παρουσιασει το παραμικρο δουλευοντας αρκετες ωρες τη μερα.
+1
Αχρηστο αξεσουαρ.
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Τελικά έχεις ή δεν έχεις PS3? :cool_11:
Καλή επιτυχία και στα νέα σου "καθήκοντα" τώρα που σε πέτυχα :cool_4:
Thanks Man :cool_4:

(Σιγα σιγα σκεφτομαι να το παρω.....:happy_8:
Preorder παντα για το ps4 :cool_11: )
 

Μηνύματα
377
Reaction score
0
Στην expo Athens που το είχανε και έπαιζε ώρες , πήγα και το έπιασα και ούτε καν ζεστό αέρα δεν έβγαζε, αλλά σε γενικές γραμμές επειδή το έχω ψάξει δεν έχω δει να έχει κάποιος πρόβλημα, μόνο στην περίπτωση που του κλείσεις τις τρύπες και δεν γίνετε σωστή κυκλοφορία του αέρα .
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Για να δείς τι λαλάκες είναι ορισμένοι, έβγαλαν ανεμιστήρα μέχρι και για το wii, προσπαθώντας να σε πείσουν ότι η ψύξη του με το μαμήσιο ανεμιστηράκι δεν είναι αρκετή :crazy_1:
 

jp

Μηνύματα
44
Reaction score
0
Να ’στε καλά βρε παιδιά που έχουμε και αυτό το forum και γλυτώνουμε και κανένα έξοδο.
Θα τα ρίξω στον κουμπαρά να αγοράσω κανένα παιχνιδάκι.
Εννοέιται ότι θα σας ....μουρλάνω στις ερωτήσεις (είμαι πολύ τις λεπτομέρειας ...τι να κάνουμε) σχετικά με τις ρυθμήσεις που πιθανόν πρέπει να κάνω στην κονσόλα που περιμένω πως και πως σήμερα.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Να ’στε καλά βρε παιδιά που έχουμε και αυτό το forum και γλυτώνουμε και κανένα έξοδο.
Θα τα ρίξω στον κουμπαρά να αγοράσω κανένα παιχνιδάκι.
Εννοέιται ότι θα σας ....μουρλάνω στις ερωτήσεις (είμαι πολύ τις λεπτομέρειας ...τι να κάνουμε) σχετικά με τις ρυθμήσεις που πιθανόν πρέπει να κάνω στην κονσόλα που περιμένω πως και πως σήμερα.
Εδώ είμαστε. Τάραξέ μας!!:cool_4:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Re: ΨΥΞΗ PS3

Να ’στε καλά βρε παιδιά που έχουμε και αυτό το forum και γλυτώνουμε και κανένα έξοδο.
Θα τα ρίξω στον κουμπαρά να αγοράσω κανένα παιχνιδάκι.
Εννοέιται ότι θα σας ....μουρλάνω στις ερωτήσεις (είμαι πολύ τις λεπτομέρειας ...τι να κάνουμε) σχετικά με τις ρυθμήσεις που πιθανόν πρέπει να κάνω στην κονσόλα που περιμένω πως και πως σήμερα.

Καλορίζικο το μηχάνημα!!! :happy_4: :cool_4:
Ρώτα ό,τι θες!!:cool_4:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.473
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top