αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

Μηνύματα
96
Reaction score
17
ψαχνω να αγορασω ενα κασσετοφωνο ενα ραδιο και ενα πικαπ εδω στην θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω σε ποια μαγαζια να παω...
αυτα θα τα συνδεσω σε εναν πολυκαναλο ενισχυτη kenwood που εχω με σκοπο ομως στο μελλον να τα συνδεσω με εναν δικαναλο καλο τελικο ενισχυτη που θα παρω...

εχετε να μου προτεινετε καποιες μαρκες αλλα και καποια μαγαζια εδω θεσσαλονικη ;δεν ψαχνω για κατι ακριβο το πολυ 200 ευρω η καθε φετα...
αν δεν απαντησω συντομα στις απαντησεις σας ειναι επειδη εδω και εναμιση μηνα δεν εχω ιντερνετ...
ευχαριστω για τον χρονο σας!
 

Μηνύματα
1.299
Reaction score
313
Απάντηση: αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

Πέρνα μία βόλτα από τον Κώστα Αποστολούδα.
Έχει το κατάστημα EXPERT στην οδό Χριστοπούλου (κάθετη στην Ιασωνίδου).
2310-280697
 

Μηνύματα
221
Reaction score
14
Απάντηση: αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

ψαχνω να αγορασω ενα κασσετοφωνο ενα ραδιο και ενα πικαπ εδω στην θεσσαλονικη αλλα δεν ξερω σε ποια μαγαζια να παω...
αυτα θα τα συνδεσω σε εναν πολυκαναλο ενισχυτη kenwood που εχω με σκοπο ομως στο μελλον να τα συνδεσω με εναν δικαναλο καλο τελικο ενισχυτη που θα παρω...

εχετε να μου προτεινετε καποιες μαρκες αλλα και καποια μαγαζια εδω θεσσαλονικη ;δεν ψαχνω για κατι ακριβο το πολυ 200 ευρω η καθε φετα...
αν δεν απαντησω συντομα στις απαντησεις σας ειναι επειδη εδω και εναμιση μηνα δεν εχω ιντερνετ...
ευχαριστω για τον χρονο σας!

Έγώ θα πρότεινα κεφαλοτύρι με λίγο σαλαμάκι Λευκάδος, συνδιάζεται καλά με ρακί ή τσίπουρο.
 

Μηνύματα
96
Reaction score
17
Απάντηση: αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

μαυρε pete δεν καταλαβα ποιο ακριβως ειναι το ασχετο που θα συνδιασω..
τωρα για την ειρωνια θα μπορουσα να σου πω παρα πολλα αλλα σεβομαι το φορουμ...θα σου πω μονο κατι στα πρεβεζιανικα(εχω φιλους απο εκει και μου λενε κατι καλα..)
τσ μα.. τσ μ...ι:114:
 

Μηνύματα
121
Reaction score
72
Απάντηση: αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

Μην ανάβεις Τάκη. Σκέψου να σου λέγαν κάτι αντίστοιχο με "αυτή η μεγάλη κιθάρα με τις 4 χοντρές χορδές" στο άλλο φόρουμ ;) . Η λέξη "φέτες" διάσημη μεν στα 80's αλλά πλέον, και δη σε audio forum, μάλλον παρωχημένη.
 

Μηνύματα
96
Reaction score
17
Απάντηση: αγορα .."φετας",κασσετοφωνο-ραδιο-πικαπ

χμμ..ισως εχεις δικιο...:126::120:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top