βοήθεια για ασύρματο χειλόφωνο

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Θα προσπαθησω να τα πω οσο πιο περιληπτικά γίνετε.Είχα ενα αυτοενισχυόμενο ηχείο και για να ταιριαξω ασύρματο χειλόφωνο μου είχανε πει οτι πρέπει να εχει την ιδια συχνότητα οπου ετσι είχα κάνει και αυτό που παρήγγειλα ταιριαζε και μολς ανοιγα το ηχειο συνδοτανε ασυρματα και το χειλοφωνο .Τωρα θελω να αγορασω ενα καινουργιο αυτοενισχυομενο ηχειο πιο δυνατο και ψαχνω να βρω το αντιστοιχο χειλόφωνο να παραγγειλω βρηκα ενα στην ιδια συχνοτητα αλλα σε 2 ιντερνετικα μαγαζια που εχω ρωτησει μου λενε οτι δεν ταιριαζει οτι δεν θα δουλευει και με παραπεμπτουν σε εξωτερικο πομπο με δικο του δεκτη που εμενα δεν με βολευει κατι τετοιο γιατι δεν θα εχω παντα ρευμα εκει που ειμαι με το ηχειο.Οποτε ζηταω βοηθεια απο καποιον που πραγματικα ξερει θα βαλω και φωτογραφιες να μου πειτε.αν ταιριαζει το ηχειο που θα δειτε παρακατω με το ασυρματο χειλοφωνο που εχει πιο κατω στα αξεσουαρ γιατι μεχρι στιγμης 2 μαγαζια μου λενε οτι δεν ταιριαζει ενω εγω με τις ελαχιστες γνωσεις μου πιστευω οτι ταιριαζει και θα λειτουργησει κανονικα ευχαριστω πολυ εκ των προτερων https://translate.google.com/transl...-speaker-15-800w-with-light-show/&prev=search
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.303
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top