ενδιαφέρομαι να βλέπω για κάποια ταινία online..

Μηνύματα
323
Reaction score
14
Γεια σας. Θέλω τα «φώτα» σας γιατί δεν γνωρίζω τι πρέπει να κάνω. Πολύ πρόσφατα αγόρασα μια τηλεόραση tcl android με λειτουργικό (για το υπνοδωμάτιο μου) κ θέλω κάποιες φορές να βλέπω κάποια ταινία από αυτά τα site που τα έχουν «περιορίσει» online. (πιστεύω να καταλαβαίνετε τι εννοώ). Μέσα από το Google μπαίνω στην ανάλογη σελίδα που μέχρι τώρα μπαίνω κ από τον υπολογιστή αλλά όσες φορές στην τηλεοραση κ αν το πατήσω το πλήκτρο (πάντα για την δωρεάν ) δεν γίνεται τίποτα. Ενώ τόσο στο you you tube, όσο κ σε κάποια δωρεάν πορνό μπαίνω άνετα. Πιο πολύ ενδιαφέρομαι για κάποια ταινία online πάντα δωρεάν… Δεν σκοπεύω να βάλω netfix η κάποια άλλη συνδρομητική εταιρία. Τι πρέπει να κάνω;;;; θέλει κάποια άλλη ρύθμιση;;; η πρέπει κάποιο tv box;; η κάποιος οικονομικός υπολογιστής από αυτούς τους ανακατασκευασμένους;;

Από box δεν ξέρω τίποτα. Απλά δεν θέλω να χάνει την σύνδεση όπως ακούω κ γενικά να παίζει ικανοποιητικά για αυτήν την δουλειά. Δεν με ενδιαφέρουν συνδρομητικά κανάλια κλπ.. τι με προτείνεται;;;;;;

Έστω κ σε μηνύματα μέσω pm άνετα μπορείτε….
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.050
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top