επισκευές ενισχυτων από θεσσαλονικη? (Akai Pionner)

Μηνύματα
319
Reaction score
128
καλησπέρα υπάρχει κάποιος καλός τεχνικός από θεσσαλονίκη για την επισκευή ενός akai και ενός pionner
ενισχυτή που έχω γιατί δεν έχω κάποιον που ξέρω θα μου κάνει καλή δουλειά... ευχαριστώ

<στην ουσία ένα από τα 2 κανάλια σταματάει να παίζει και ξανά ξεκινάει η παίζει με παράσιτα και το Α/Β channel όταν βάζω παίζουν η ρελέδες μέσα
όσο για τον pionner σέρβις>
 




Μηνύματα
17
Reaction score
5
καλησπέρα υπάρχει κάποιος καλός τεχνικός από θεσσαλονίκη για την επισκευή ενός akai και ενός pionner
ενισχυτή που έχω γιατί δεν έχω κάποιον που ξέρω θα μου κάνει καλή δουλειά... ευχαριστώ

<στην ουσία ένα από τα 2 κανάλια σταματάει να παίζει και ξανά ξεκινάει η παίζει με παράσιτα και το Α/Β channel όταν βάζω παίζουν η ρελέδες μέσα
όσο για τον pionner σέρβις>
Κωστάς 6944168761,2310903410 εξαιρετικος και δεν παιρνει εναν σκασμο χρηματα
 

Μηνύματα
10
Reaction score
1
Κωστάς 6944168761,2310903410 εξαιρετικος και δεν παιρνει εναν σκασμο χρηματα
Ειναι μονο για απλα πραγματα. Αν εχεις λυχνιες η κατι λιγο πιο εξωτικο μην κανεις τον κοπο.
Επισης τεχνικοι που δεν μιλανε στα ισια για το αν θελουν να αναλαβουν ή οχι μια επισκευη και σου λενε "μετα απο 2 βδομαδες" κτλ συνηθως ειναι και ανευθυνοι.
 

Μηνύματα
55
Reaction score
17
Υπάρχει κάποια διαφοροποίηση ή άλλη πρόταση για Θεσσαλονίκη ή γύρω περιοχές (Κατερίνη κτλ) ?

(Υπάρχει και το παλιότερο θέμα https://www.avsite.gr/forum/threads/επισκευές-ενισχυτών-Θεσσαλονίκη.131207/ ).

Η σελίδα για το audio-works.gr δεν φαίνεται να λειτουργεί.

Έχω 2 ενισχυτές και 1 ζεύγος ηχείων με πρόβλημα (?) ή που θέλουν κάποιον να τα κοιτάξει.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.537
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top