νεο μελος bill1964









Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.865
Reaction score
34.176
Καλως ηρθες Βασιλη.
Ελα , πες μας και κατιτις παραπανω, αντε τα εκρυβες τοσο καιρο, βγαλτα ολα λιγο στη φορα...

Πες μας για σενα..
 






Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.865
Reaction score
34.176
Απαπαπαπα βρε τι ομορφες εντυπωσεις θα παρει ο ανθρωπος, τετοια ανατροφη σου δωσαμε εδω βρε;;;

Θα μας εχει ηδη παρει χαμπαρι βεβαια, λεμε τωρα...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.317
Απαπαπαπα βρε τι ομορφες εντυπωσεις θα παρει ο ανθρωπος, τετοια ανατροφη σου δωσαμε εδω βρε;;;

Θα μας εχει ηδη παρει χαμπαρι βεβαια, λεμε τωρα...
δεν καταλαβαίνω που το κακό και βρόμικο να ρωτήσουμε για τις οκτάβες του φίλου?:lol:
 

Μηνύματα
4
Reaction score
11
γεια σας παιδιά.Δυστυχώς δεν έχω καμμία σχέση με τα media . Τώρα ξεκινάω την προσπάθεια για πρώτη φορά και ως εκ τούτου δυσκολεύομαι πολύ να απαντήσω στον καθένα σας ξεχωριστά (σε όσους μου απάντησαν). Είμαι 55 χρόνων μένω στο Πέραμα και είμαι συνταξιούχος αστυνομικός (πολύ χρόνο για παίδεμα).Είμαι παντρεμένος χωρίς παιδιά και έχω δημιουργήσει μόνος μου στο υπόγειο του σπιτιού μου αποκλειστικό χώρο ακρόασης δικάναλου συστήματος με 845 και εναλακτικά με el 34 πους πουλ με πηγές πικάπ κασετόφωνα και cd. Ηχεία έχω τα b.abby της cain&cain. Παίδεμα και πειραματισμός γύρω στα εφτά χρόνια σε δουλειά να βρισκόμαστε . Νομίζω ότι πλέον έχω καταλήξει ποιος είναι ο ήχος που μου αρέσει΄, μόνο από το δικόμου σύστημα με ελάχιστα άλλα ακούσματα από οικιακά συστήματα και με μόνο γνώμονα τις συμβουλές που έχω διαβάσει από το forum σας (μας) Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Ο αγώνας για την Ιθάκη συνεχίζεται.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.446
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top